La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 598 Culés

konto usunięte

5

Rozumiem, że wsparcie muzyków czy ogólnie artystów też jest ważne. Że przykładowo jakiś teatr zatrudnienia kupę ludzi: aktorów, charakteryzatorów, speców od oświetlenia itp to oni są teraz w dupie. Albo z innej beczki, że ktoś gra na weselach i kupił na kredyt sprzęt, a przez zakazy nie spłaci teraz kredytu. Rozumiem to. Ale "pomoc" ludziom że świecznika, którzy mają napchane kieszenie i za koncert potrafią przytulić pewnie kilkaset tysięcy i kilkadziesiąt za wywiad na pudelku czy kolejny odcinek debilnego talent show, którego są jurorami - to jest nieporozumienie. W tych czasach gdy ludzie z dnia na dzień zamykają interesy życia, a w szpitalach brakuje łóżek i tlenu. Potem czytam, że rozżalony twórca pseudo rege żali się, że go hejtuja w internecie bo wziął pół miliona. Biedak.

1

@Ratamahatta Oni są herosami bo też płacą ZUS :)

2

@Ratamahatta "Majteczki w kropeczki i do rączki pół banieczki".

0

@Ratamahatta przepraszam, musiałem.... nie zaczyna się zdania od "że"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?