La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 633 Culés

2

Posiadam taki skład w fifie. Wrzucam go dla osób, które nie mają pomysłu na dobrą drużynę. Nie jest jakiś mega drogi, ale gra się nim przyjemnie i płynnie. https://www.futhead.com/21/squads/95150/

konto usunięte

1

@AlexDark00 Przecież w Fifę nie gra się płynnie:D

konto usunięte

1

@chudymc miałem pisać to samo. W te fife w ogóle się nie da grać. Powoli odpuszczam i gram coraz mniej, bo to co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie, a szkoda bo nawet fajny składzik mam, ale co z tego jak EA naumyślnie psuje grę. Nie uwierzę w to ze nie mogą zrobić normalnego gameplayu. Zaczynasz mecz i strzelasz w 15 minut 3 bramki, bo zawodnicy przeciwnika nic nie potrafią i nagle z 3:0 robi się 4:3 dla przeciwnika, bo zamiana ról i to twoim nagle piłka odskakuje, podają albo za mocno, albo za słabo i niecelnie. Nie potrafią strzelać. Ślizgają się po murawie. Zwrotność i zwinność na poziomie -15. Jak przeciwnik odrobił straty i wyszedł na prowadzenie to nagle znowu twoi potrafią grać. Smieszne

0

@AlexDark00 to ja się zastanawiam czy położyć fife pod toporek czy dorzucić do pieca, a ty mi wyjeżdżasz z takim czymś

0

@Transu96 @DaPi Spk :D, niekiedy są wkurzające mecze, ale dzisiaj i wczoraj gra mi się super i wygrywam wszystko po kolei.

konto usunięte

0

@AlexDark00 uważaj, żebyś niedługo zdania o 180 stopni nie zmienił xd

0

@DaPi Wiem, że to się zdarza, miałem już tak nie raz, ale lubię fife i jestem z nią na dobre i na złe. Mimo że czasami mam ochotę pada rozwalić XD

konto usunięte

0

@AlexDark00 Marquinhos i Aouar średnio grywalni są. Za Marquinhosa lepszy byłby Kimpembe a za Aouara, Cyprien

0

@Anonymus0608 Marquinhosem gra mi się super, a Aouar jest w tym składzie, żeby Depay miał 10 zgrania. Poza tym ten Aouar ze stylem gry cień jakiś tragiczny nie jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?