- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
3
Widziałbym Desta w 11, ale nie wiem czy Pedri czy Cou? Na skrzydle raczej Pedri, ale nie widomo co planuje Koemann i czy Philippe będzie gotowy na 100% na ten ciężki mecz...
0
@Pilka_jest_okragla Roberto na chwile obecna jest lepszy i w grze ofensywnej i defensywnej od Desta, a do tego lepiej rozumie taktyke oraz jest w lepszej formie na chwile obecna. Jak nie zagra, to uznam to jako odpoczynek dla niego.
Cou powinien usiasc na lawce, dopiero co wraca po kontuzji i jest bez rytmu meczowego.
0
@Rewolucja123 Skąd taka opinia? Dest z Realem zagrał najlepiej z obrońców. Roberto w ofensywie nic nie daje.
0
@VenoM bez przesady, z Betisem zaliczył 2 asysty.
1
@Coutinho007 Wszyscy wiemy w jakich okolicznościach. Gdyby nie asysty to jeden z najgorszych zawodników w Barcelonie. A potem czytam, że w ofensywie przez Dembele nic nie daje.
0
@VenoM Nie zagrał wcale tak dobrze, rozkręcał się w grze defensywnej. Ma problemy ze zrozumieniem taktyki, a w ofensywie nie wyglądał jeszcze tak dobrze, jak tego oczekujemy. Potrzebuje czasu, ale póki co ten lepszy powinien zagrać na Atletico.
1
@VenoM Niektórzy przez te 2 asysty z Betisem zapomnieli, jak Roberto jest tragiczny.
0
@AlexDark00 Roberto regularnie pojawia się w ofensywie, piłkę nie zawsze otrzymuje, ale to przez ilość graczy po prawej stronie. Jak gra z Dembele, to już nie uczestniczy za często przez grę Francuza. Z Celtą, Sevillą, Feranc, Alaves, Betisem (2 połowa) regularnie uczestniczył. Przez taktykę głównie korzystamy ze środka i prawej strony, więc też ciężko, by coś dał od siebie. Dla przykładu z Alaves powinien mieć conajmniej 2 asysty. Z bodajże Feranc też 1.
0
@Rewolucja123 Semedo też "regularnie uczestniczył", tylko że go jechaliście, bo nie miał asyst. Roberto ma farta do tych asyst, bo gra niewiele lepiej niż Portugalczyk.
0
@AlexDark00 Tylko, że on miał wsparcie i nic nie dawał, tylko cofał. Roberto, jak uczestniczy, to daje dużo od siebie. Nie zawsze kończy wrzutką, czy coś, ale szuka gry ofensywnej. Chce coś od siebie dać.