- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1681 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1681 Culés
1
Wg mnie warto spojrzeć na mecz z punktu widzenia ewentualnych wzmocnień Barcelony. Oglądam wszystkie mecze Niderlandów od początku pracy Koemana w roli trenera po de Boera i to ich jeden z najsłabszych meczy jakie widziałem. W każdym radzie:
- Depay - Koeman chce takiej "9" ale niby dziewiątki - w dzisiejszym meczu też potwierdził że zna się na szukaniu wolnych przestrzeni - w samej I połówce mógł mieć z 3 asysty. Musimy pamiętać że nasz system gry potrzebuje ruchliwego zawodnika który będzie wyciągał obrońców oraz szukał przestrzeni dla kolegów - to potrafi niewątpliwie.
- Wijnaldum - dzisiaj zagrał jak nigdy bo balansował między pomocą a atakiem, a w większości meczy jest pomocnikiem łączącym 3 linie, mecz do zapomnienia bo ewentualnie w Barcelonie to nie jego pozycja, gola co prawda strzelił ale wolę jak gra jako bardziej klasyczny pomocnik jak w meczu z Bośnią - czyli charówa na całym boisku i 2 gole w pojedynczych wyjściach do ataku.
- Wijndal - tylko 20min gry, trudno coś więcej powiedzieć po tym meczu. W każdym razie biorąc pod uwagę jego występy w AZ oraz opinie uznawany jest na mega talent. Warto zwrocić uwagę na tego piłkarza bo sporo było plotek na jego temat np: że Koeman widzi w nim następcę Alby, że Koeman ma jakąś dżentelmeńską umowę odnośnie sezonu 22/23 itd - jeden kit, pomimo że jego agentem jest chciwy Mino, jego marzeniem jest Barcelona, ponoć był rozważany już teraz, jednak trener zdecydował że to za wcześnie bo musi grać. To tylko niderlandzkie plotki ale niewątpliwie chłopak jest ciekawy.