La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

konto usunięte

0

Szkoda mi jest Griezmanna, chłopak ma załamanie i ja wiem że nie strzela 100% okazji ale piszecie żeby wywalał z tego klubu ze jest idiotą i że jego otoczenie jest toksyczne to nie jego wina że tak ludzie mówią że nie gra na swojej pozycji ,bo on jak będzie wystawiony na PS to i tak schodzi na SPO,zaniedługo ktoś podejdzie pod jego dom i zacznie go bić, a wyzywanie go napewno coś wam pomoże.Bo to tylko jego wina że wujek tak powiedział, jego wina że nie strzela 100% okazji tylko jechanie po nim i mówienie że gra jak syf to nie jest okej,ciekawe jak byście wy grali w Barcy.Wiem że go teraz bronie ale już mi go szkoda po prostu.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

5

@Pertezm Zacznij używać przecinków. Ciężko to się czyta.

1

@Pertezm interpunkcjaaaa. Griezmann'owi, jak i wielu innym takim piłkarzom tego typu sytuacje szkodzą. Wszyscy powinni siedzieć cicho, zaufać mu, dać mu czas, a tak to jest na odwrót i mamy sytuacje jaką mamy. Napewno nie może grać na skrzydle 10/9 powinien być w drużynie.

2

@Pertezm Ale co można powiedzieć, jak on serio gra słabo? Gość kosztował 120 mln, przychodził do nas jako gwiazda, mistrz świata, a gra jak jakiś Braithwaite. Też jest mi go szkoda, bo lubię go jako piłkarza, ale no jest słaby u nas i to jest fakt.

konto usunięte

0

@tristan87 no spoko już daje.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 możesz już przeczytać :)

0

@Pertezm @Rewolucja123 @AlexDark00 @tristan87 Ja mam jedno zajebisc..e ważne pytanie? Ile czasu mu jeszcze dac żeby można było go krytykować za słaba grę, nieskutecznosc itp. On jest tu już 1,5 sezonu!!!

1

@PatrykBarca na chwilę obecną jego problemem jest nieskuteczność. Sama gra jest dobra.

1

@Pertezm "ciekawe jak byście wy grali w Barcy'' Naprawde? Zniżamy się do takich argumentów, żeby udowodnić swoją rację. Ktoś Ci źle zbudował dom, podłączył źle elektrykę i wszystko. Na twoje pretensje odpowiedziałby Ci, ciekawe jak ty byś to zrobił. Gość ma płacone za swoją robotę i musi ją wykonywać dobrze a jak marnuje sytuację za sytuacją to nikt go nie będzie klepać po plecach i współczuć, bo to nie pierwszy raz kiedy zawodzi. Na dodatek gość nie jest z jakiejś Sevilli, jest mistrzem świata, grał w topowym klubie i jest u nas od ponad roku i dalej gra tak samo słabo jak wcześniej. Jechanie po nim za wypowiedzi jego wujka nie jest przystępne, ale jak gość po meczu w reprezentacji wychodzi i mówi, że strzelił gola z dobitki bo trener wie gdzie go ustawić to sam prosi się o komentarze w jego stronę.

0

@Rewolucja123 Sama gra jest średnia. Deprecjonujesz grę Cou , A ma takie same mecze i słabsze i lepsze. Liczby podobne , ale to Antoine ma więcej minut. Jego gra jest średnia, nieskutecznosc tragiczna więc pytam ile potrzebuje czasu aby być skutecznym. Czy jak strzeli 15/20 bramek w całym sezonie to będzie dobry wynik ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?