- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2065 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2065 Culés
0
Panowie, mam pytanie odnośnie paneli. Czy ktoś z Was posiada panele podłogowe marki Quick-Step? Ponoć pionier na rynku. Czy faktycznie w ich przypadku w zupełności wystarczy klasa ścieralności AC4 + wodoodporność?
A może macie panele innej marki, ale też z tą klasą ścieralności? Czy do mieszkania w zupełności ona wystarcza? Wiem, że w necie można o tym poczytać, jednak warto też zasięgnąć opinii bezpośrednio u posiadaczy.
1
@LuisSalvano proponowałbym na fb zapytać na grupach związanych z wykończeniami, dużo większe prawdopodobieństwo znalezienia obiektywnej opinii :)
0
@LuisSalvano Ja mam takie na siłowni w domu, w zupełności wystarcza ta ścieralność. Na siłownie bardzo są eksploatowane te panele a od 6 lat wyglądają praktycznie jak nowe, ale szczerze mówiąc ja się nie znam na panelach :D
0
@SnieguPlock Niby tak. Jednak jeśli Kowalski z La Rambli ma tego typu panele (gł. o klasę ścieralności mi chodzi) i posiada je min. 2-3 lata, to też może swoją opinią się podzielić :D
21
@LuisSalvano AC4 spoko. Troche przydlugie, troche lazisz pozniej w jedna i druga, ale ile mozna plywac. Woda wszedzie gdzie sie nie rozejrzysz, prawie jak deski na statku - ciagle przemokniete. Co ma sens w sumie.
Osobiscie wole AC 1&2 mimo wszystko, potem kolejne czesci to zawod az do Origins i Oddysey, ale tez mniej czasu na granie wiec w inne nie dalem rady sie wkrecic.
Osobiscie wole nazywac to AC4 w inny sposob - AC: Black Flag, ale 4 w sumie nie jest blednym okresleniem. Troche kopia Piratow z Karaibow.
A na Valhalle polecam nowa konsole,
Moze bedzie gdzie ja skitrac wsrod innych sprzetow RTV/AGD.
Pozdro. Mam nadzieje, ze pomoglem.
Komentarz usunięty
10
@LuisSalvano ale Ty chłopie nie masz za grosz dystansu i poczucia humoru.
8
@LuisSalvano
Ja nie narzekam, Luis. @YoNoEntiendoNada to swój chłop.
3
@LuisSalvano Interesuje się ostatnio podłogami. Quickstep to jedna z najlepszych marek, Pergo też chwalą. Rozmawiałem z kilkoma osobami, ac4 w zupełności wystarczy w mieszkaniu, ac5 to bardziej już do naprawdę eksploatowanych pomieszczeń np. sklepy itp. Obok ścieralności podobno ważna jest też grubość paneli. Obecnie modne są panele winylowe, podobno też bardzo dobre i można je nawet ułożyć w łazience. Ostatnio u rodziców sam układałem ac4 z promocji, żeby je zarysować to naprawdę trzeba się postarać. Panele są bardzo wytrzymałe. Ja do swojego domu celuje podłogi drewniane, mniej wytrzymałe, ale jednak dla mnie drewno to drewno, najwyżej kiedyś sobie wycyklinuje.
0
@LuisSalvano Moi rodzice położyli takie panele (chyba to jest laminat) gdzieś 10 lat temu i nic nie jest starte, a od paru lat mamy koty lubiące biegać z wystawionymi pazurami :) Myślę, że powinny się u Ciebie sprawdzić, ale jakimś ekspertem nie jestem.
1
@Xwowrak Dzięki wielkie :) I właśnie finalnie stanęło na desce podłogowej :)
Konkretnie ta:
https://komfort.pl/p/deska-jesion-standard-lak-bialy-deska-barlinecka-100116734
Fajnie, że są też tutaj ludzie pomocni, a nie tylko imbecyle :)
0
@Chakalaka Swój do swego ciągnie. Akurat wasze dobre relacje mnie nie dziwią :)
0
@VamosRakieta Człowieku, gdyby on sobie zażartował, a później odpisał normalnie już na zadane pytanie, to co innego. A on udzielił się tylko po to, żeby zabłysnąć.
1
@LuisSalvano i ma do tego pełne prawo ;)
A Ty zarzucający komuś próbę zabłyśnięcia to już scenariusz na dobry kabaret ;)
0
@VamosRakieta Ja przynajmniej jak znam odpowiedź na czyjeś pytanie, to odpowiadam normalnie, nie robiąc z siebie idioty.
1
@LuisSalvano Na imprezach, czy tez w takie klambury, to musisz byc dusza towarzystwa pewnie. Jestes takim gosciem, przez ktorego ‘koledzy’ z grupowego czatu zakladaja osobny czat - bez ciebie.
Gdybys bral udzial w Halloween, to pewnie bys dzieciom rozdawal, nie wiem, pomarancze, szczoteczki do zebow i darmowe sample pasty nakradzione u dentysty (zwazajac na twoja historie jazdy bez biletow i chowania xboxow w odkurzaczach).
“Fun guy.”
0
@YoNoEntiendoNada Jesteś typem gościa, z którego żarcików śmieją się jego znajomi z grzeczności, aby nie było jemu przykro. Nie martw się, też znam takiego jednego :)
0
@LuisSalvano Ty slyszales o takim slowie jak ‘zarty’?!?? o_O Whoa!!
0
@YoNoEntiendoNada Powiedz proszę, jak pożegnać się z tobą, abyś zrozumiał, by odczepić się ode mnie, ale jednocześnie nie otrzymać bana?
0
@LuisSalvano Nie wiem o co chodzi.
Jest wielu uzytkownikow na Rambli, wiele wpisow, jak cos przykuwa uwage to komentuje.
Traf chcial, ze kilka razy padlo na ciebie. Widac rozpoczynasz magnetyczne tematy.
Do nastepnego :)