- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1041 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1041 Culés
4
Diego wiedział co się szykuje, ale mimo tego, że bramka jego rodaka dała wygraną Barcie, to jednak jak przystało na wielkiego trenera, akcję Leo skiwtował brawami, bo tak należało ją podsumować. Oby i w sobotę mógł trochę poklaskać Messiemu ;)
https://x.com/Messi_Worldwide/status/1329092293194903553
0
@Pilka_jest_okragla z którego to meczu?
3
@ranger3120 Jak to, z którego meczu, a z tego meczu, który odbył się 1.12.19. i Atletico vs Barça 0:1, a bramkę bodajże w 86. minucie zapakował nie kto inny jak Leo, a dzień później Geniusz z Rosario odebrał swoją szóstą Złotą Gałę :) Tak mniemam, ale chyba się nie mylę.
1
@Don-Corleone wiedziałem, że z Atletico ale nie byłem pewny który to był mecz, tak coś czułem, że to był akurat ten, dzięki ;d
0
@ranger3120 Spokens, zawsze do usług, pamiętam ów mecz, powiedzmy, że bardzo dobrze, po pierwszej połowie to powinniśmy przegrywać co najmniej z 0:3, ale Nam MaTs dupę uratował, na dodatek niefrasobliwość napadziorów Atleti to przekraczała barierę dźwięku, słupki etc. A tu ni stego, ni zowego jedna z nielicznych naszych udanych akcji i golazo Leo ( w swoim stylu), na dodatek w samej końcówce meczu, byliśmy dużo gorszym zespołem od Atleti, a wygraliśmy, takie to były czasy za Valverde, a teraz w meczu przeciwko Alaves to mieliśmy aż 26 sytuacji podbramkowych, w tym tylko sam Leo oddał aż dziesięć strzałów na bramkę i remis (OMG!!!), odkąd sięgam pamięcią to w futbolu nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwości społecznej tudzież dziejowej, po prostu sportowe - c'e la vie! Pozdro :)