La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2146 Culés

20

Jest opcja żeby unijna pomoc covidowa została rozdysponowana pomiędzy państwa z wyłączeniem Polski i Węgier. I to jest potwierdzona informacja, którą pisowcy znają i są jej świadomi. Oczywiście w tvp o tym nie usłyszymy. Ciekawe jakby taki scenariusz się ziścił co by się w kraju działo.

konto usunięte

4

@arasz1819 Wspaniała Unia tylko daje, bez Unii to by Polski nie było, nic by nie powstało. Niech Unia przestanie być jak ZSRR bo się szybko rozleci.

8

@ArdoFCB
Byłaby Polska, tylko mogłaby się bardziej rozwinąć a nie pogłębiac przepaść gospodarczą. Jednym zależy na rozwoju innym na zacofaniu. Wszystko zależy od priorytetów i jakie pokolenia chcemy wychowac i jakich wyborców chcemy miec :)

17

@ArdoFCB Porównanie Unii Europejskiej do ZSRR i jeszcze ta flaga polski w avatarze.Zgłoś się może na eksperta do tvpis.Widać że się nadajesz...

7

@ArdoFCB jako UE jeśli chcemy się liczyć ja świecie powinnismy dążyć do jak najmocniejszej unifikacji. Jeśli chcesz potwierdzenia ile nam dała unia jedz na Ukrainę, kiedy wstępowaliśmy nasza gospodarka była słabsza od ukraińskiej a w tym momencie przekroczenie granicy wyglada jak cofnięcie się w czasie o 20 lat.

17

@ArdoFCB żyję 40 parę lat i pamiętam co było w latach 80-tych, 90-tych, a co jest po 2004 r. jak weszliśmy do Unii. Olbrzymi skok cywilizacyjny, otwarcie granic. Bez kasy z Unii poziom na którym jesteśmy osiągnęlibysmy może za 60 lat

8

@arasz1819
Nic by nie było. Marsze z jednej strony a TVP z drugiej powrównująca UE do targowicy, rozbiorów, ZSRR a Jarosław jak Rejtan byłby męczennikiem zbawcą narodu, który sprzeciwstawia się dyktatowi - juz nie 3 zaborców a 25 ciemiężycieli. Byle do wyborów i do kolejnych spółek skarbu państwa i podwyżek dla ministrów.

0

@ArdoFCB No i to jest konkret. Prawdziwy antyunijny bojownik z merytoryka kipiącą z wypowiedzi.

konto usunięte

0

@MaziFCB Przeszkadza ci flaga Polski w awatarze? Porównanie do ZSRR do Unii było w sensie nacisków i sankcji i karania za bycie nieposłusznym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?