La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

konto usunięte

1

Na miejscu Puiga bym odszedł nawet zimą. Zwłaszcza po tym jak Koeman go dzisiaj potraktował. Chłopak zawsze pokazywał się z dobrej / bardzo dobrej strony. Jeśli Griezmann jako stary wyjadacz ma nieskończony kredyt zaufania, a utalentowany wychowanek nie, to coś tu jest nie halo. No chyba, że chce poczekać do lata i po cichu ma nadzieję, że cudem wygra Font i zwolni Koemana...

0

@LuisSalvano Jeśli mówisz o nie wpuszczeniu go po zejściu Roberto to polecam swój wcześniejszy komentarz ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9293004#comment-9293004

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LuisSalvano Griezmann, Coutinho, De Jong. Co łączy tę trójkę? Wysoka cena, podobna jakość. Każdy z nich pokazuje tylko przebłyski. Jeszcze De Jong może to poprawić, ale pozostała dwójka, jak nie złapie równej formy, to out.

2

@LuisSalvano
To ze Griezmann dalej gra to jest jakiś żart. Nikt mi nie wmówi ze Puig zagra gorzej od Griezmanna. Puig w tamtym sezonie jak był na boisku to zrobił 3 razy z rzędu MOTM, no to cyk w tym roku ława bo za dobry jesteś.

0

@Rewolucja123
De Jong akurat dzisiaj w 1 połowie grał bardzo dobrze, szukał podań do przodu, dobrze asekurował, miał dużo przechwytów. Griezmann i Coutinho to nawet nie skomentuje, nie wiem jak można grać w Barcelonie i grać tak słabo.

konto usunięte

0

@Wossi61FCB Mecz trwa 90min. Z doliczonym czasem to trwał dziś 98min. Przy 5 zmianach i niekorzystnym wyniku to miał psi obowiązek go wpuścić. Zwłaszcza widząc, że 90% zawodników gra tak, jakby im się nie chciało.

0

@ObiektywnyKibic121 Nie wiem, nie przyglądałem się Frenkiemu, wiem że zagrał dobrą piłkę do Antka, a także zostawił swoją przestrzeń spóźnionemu do defensywy Pedriemu przy poprzeczce Llorente.

0

@LuisSalvano Wypowiedziałem się tylko do sytuacji z Roberto, bo wielu użytkowników na to narzekało, ale jak nie o to chodziło to luz.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Cou to już zeszłego lata powinien odejść. Z resztą podobnie jak Francuz. Dobrze, że zaraz nowy zarząd przyjdzie to się zrobi porządki.

0

@Rewolucja123
Tak w tej sytuacji z poprzeczka akurat popełnił błąd, powinien się cofnąć a on stanął, ale to był jedyny taki błąd.

0

@LuisSalvano Każdy zasługuje na przynajmniej dwa sezony. Dlaczego? Bo nie każdy potrafi się dostosować do stylu gry, nowej taktyki, języka i nowej miejscowości. Cou nie powinien odchodzić do Bayernu, tylko dostać szansę w Barcy moim zdaniem. Więcej by grał, a może i nawet dał jakąś rywalizacje, a tak, to wypożyczenie i pudrowanie słabego na Barcę piłkarza.

0

@ObiektywnyKibic121 Dlatego napisałem, że nie przyglądałem się. Nie zrobię mu analizy w ogóle, bo nie planuję. Mam innych.

0

@Rewolucja123 Jestem ciekaw statystyk de Jonga w tym meczu :)

1

@norbi77 Może @pax go zrobi, nie wiem. Jak znajdę czas i będą chęci, to go zrobię. :) Wleci dzisiaj w nocy Leo.

0

@Rewolucja123 Też chętnie poczytam :)
Poczekam :)

0

@ObiektywnyKibic121 Dobra, wybaczam tą sytuacje De Jongowi, bo asekurował pozycję Pedriego, który wracał się z prawej strony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?