La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

konto usunięte

7

Pisząc po meczu z Bayernem że to jest najlepszy dla Messiego i Barcelony moment na odejście Leo nie pomyliłem się. Do tego odejście Suareza ale też chęć samego Leo do takiego rozwiązania pokazuje że to faktycznie byłby idealny moment. Dla klubu bo mógłby w trudnym okresie zyskać finansowo a także zacząć budowę nowej drużyny. Dla Leo bo zyskałby dodatkową motywację i wróciłaby radość z gry która Messi zatracił. Nie odzyskał tej swojej spontaniczności. Z każdym meczem wygląda gorzej pod względem nie tylko zaangażowania ale też czysto piłkarskim. My kibice Barcelony ale też Leo Messiego nie chcemy oglądać takiego Leo. Przykro się na to patrzy i szkoda by swoją cudowną karierę kończył w taki sposób. Dał mi tyle radości tyle emocji że wybaczam mu te wszystkie błędy ale też życzę mu by uśmiech wrócił i bramki bo z tego ten piłkarz żyje.

0

@Janiama czy zyskalibyśmy finansowo to jest kwestia sporna patrząc na doniesienia o zachowaniu Rakutena w obliczu możliwego odejścia messiego. Ale sportowo na pewno na plus, bo Messi kompletnie nie gra pod zespół, mam wrażenie że on już sam tkwi w myśleniu że jak nie zrobi czegoś na własną rękę to nikt tego w tym zespole nie zrobi, stąd w każdej akcji piłka musi przejść przez niego.Nie trzeba być geniuszem taktycznym żeby zauważyć że kiedy Messi jest na kole środkowym i rozgrywa sobie w najlepsze to nie ma go z przodu, więc nie ma kto finalizować akcji. Albo koeman postawi jasno sprawę, bo nie wierzę że nie widzi problemu, albo kolejny sezon spędzimy w powolnej agoni. Nie rozumiem kompletnie kwestii ustawienia, w pierwszych dwóch meczach Messi grał na 9tce i nie schodził prawie wcale tak nisko, oba mecze gładko wygrane. A potem nagle Messi gra w pomocy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?