La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

konto usunięte

7

No nie spodziewałem się, że tak szybko z giganta staniemy się troszkę pośmiewiskiem. Człowiek przez długie lata miał banana na twarzy będąc kibicem Barcy ( ja nadal mam, ale to już nie to samo). Tak się zastanawiam, co takiego się stało, że tak szybko upadliśmy. Na papierze mamy jeden z najlepszych składów na świecie z najlepszym piłkarzem na świecie. Myślałem, że Setien po prostu nie umiał tego wykorzystywać, ale jak już nawet Koeman sobie nie radzi to teraz jeszcze bardziej człowiek się zastanawia gdzie tkwi problem. W tym sezonie na nic nie liczę, jeśli coś ugramy to będzie niespodzianka i tyle. Oby udało się to wszystko jak najszybciej posklejać i powoli wracać na szczyt, żeby rywale znów przed nami drżeli.

3

@AdiKingu96 Neymar rzucił klątwe i piłeczka już nie chodzi.

1

@AdiKingu96 Koeman robotę robi dobrą, a odnośnie składu to w pełni się zgadzam, jednak uczciwie też trzeba powiedzieć że zespół ma mega pecha od początku rozgrywek w najróżniejszych sytuacjach, media jadą po Barcelonie ile wlezie, a trener co zgasi jeden pożar to pojawia się następny.
Niewątpliwie kierunek stawiania na młodzież jest słusznym, przed sezonem wszyscy pisali że wyniki są nieistotne, że sezon poświęcamy na rozwój młodzieży w zespole - a teraz nagle wyniki niby są aż tak istotne. Wg mnie mamy wiele pecha, obyśmy całe nieszczęścia ściągneli na ten sezon i przez kolejnych 10 sezonów były efekty dzisiejszej pracy trenera bo żaden trener na przestrzeni ostatnich 30 lat w Barcelonie nie miał takiej karuzeli jak ma teraz Koeman. PS: stawiając na młodzież trzeba też liczyć na to że ich forma będzie sinusoidalna, bo co innego jak stawiamy na 1-2 młodych w zespole a co innego jak Koeman stara się rozwijać 5-6 zawodników jednocześnie, a na kluczowych pozycjach brakuje mu zawodników o których prosił (Wijnaldum/Depay).

0

@AdiKingu96 Barca upada i nic nie wygra w tym i w następnym sezonie.
Starzy odchodzą, przez pandemię nie ma kasy żeby to jakoś wyrównać.
Do tego pewnie nikt nie będzie chciał naszego szrotu, kupionego za gruba kasę.
Ktokolwiek będzie tu trenerem czy zarządem, ma przewalone bo szkielet starej Barcy właśnie upadł, a na nowy przyjdzie długo poczekać.

1

@Encore Neymar rzucił klątwę i dlatego Dembele ciągle był na L4 a Griezmann i Coutonho nie odpalają ;>

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?