- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
7
Morawiecki myśli że po feriach będą już szczepionki na koronawirusa. To jest tak głupie i tak durne że szkoda strzępić ryja. My nie mamy szczepionek na grypę a przygotowywaliśmy się przez pół roku na to więc co dopiero szczepionka w styczniu. W ferie zimowe między 4.01 a 17.01 tak naprawdę zrobią kwarantanne narodową by zdusić wirusa. Mają nadzieje że wirus ustąpi a nie że będzie szczepionka. Szpital narodowy jako szpital to jest jedna wielka farsa, te wszystkie obostrzenia to debilizm, negocjacje z EU odnośnie budżetu to kompromitacja. Nie dziwię się że Najman jest fachowcem od wszystkiego w TVP, najgorsze że jemu podobni w to wierzą i jak przyjdą wybory to i tak PIS je wygra. Bo to niby mniejsze zło ;)
5
@Janiama Oj odczep się od Najmana. To już mocno oklepany temat..
1
@Janiama Rząd ci tak czego by nie zrobił w sprawie szczepionki i Covidu będzie hejtowany.
2
@Janiama szpital na Narodowy mpowstał tylko po to by Ci z góry mogli wyciągnąć kolejny hajs dla siebie. Tam jest więcej personelu niż chorych. Za to w innych szpitalach brakuje personelu, sprzętu, wszystkiego przez co ludzie umierają. Ten rząd to jedna wielka kpina
0
@Janiama Szczepionka może i będzie po feriach ale czy będzie skuteczna i bezpieczna tego nie wiadomo, wiele szczepionek testuje się latami a nie kilka miesięcy.
0
@ArdoFCB Ona po prostu ma być, zadnego kraju nie obchodzi czy bedzie w 90% skuteczna czy w 50%, ona po prostu ma byc i maja ogłosić koniec epidemii żeby nie tracić więcej pieniędzy, o to tutaj chodzi.
0
@Janiama Narodowa kwarantanna musi trwać minimum 4 tygodnie więc nie zrobią jej na okres 2 tygodniowych ferii
0
@Kondziubarca To równie dobrze mogą teraz to ogłosić i nie tracić pieniędzy bo czy ta szczepionka będzie aby na pewno skuteczna? Śmiem wątpić
0
@Janiama przecież już teraz jest narodowa kwarantanna, tylko że fryzjer jest otwarty. Taka roznica