La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1690 Culés

3

Jutro nie gra Messi i zobaczycie, że zagramy dobre spotkanie. Każdy będzie grał na swojej pozycji, nikt nie będzie dublował czy wracał do defensywnych pomocników żeby rozegrać piłkę, w końcu ktoś będzie grał na szpicy czy to Griezmann czy Braithwaite. Ja tam liczę na dobre spotkanie.

0

@kuz Ja uważam, że nie każdy zagra na swojej pozycji jak Pedri czy Coutinho będą na skrzydle ;)

0

@Coutinho007 Po cichu piję do tego, że bez Messiego zagramy lepiej :P Ale obawiam się linczu dlatego nie napisałem wprost.

2

@kuz szczegolnie z Betisem gralismy lepiej bez Leo

0

@kuz Mats
Dest Mingueza Lenglet Alba
Aleña Pjanić
Dembele Cou Konrad
Braithwaite
Masz w sumie każdego na swojej pozycji ^^

4

@gryfiT. No bo graliśmy. Gdyby Antek strzelił karnego to było by 2-0 w 20 minucie i mecz pod kontrolą.

6

@kuz jutro jest mecz z Dynamem, to jest obowiązek zagrac dobry mecz. I to nie bedzie niestety żaden wyznacznik.

1

@escarabajo No powiem Ci, że w aktualnej formie to nawet Dynamo jest dla naszych kopaczy wyzwaniem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?