La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 927 Culés

2

W Hiszpanii od stycznia zaczynają się szczepienia będą w 13 tyś pkt będzie w 3 etapach rozprowadzona:)

2

@Borneo oby była skuteczna to pierwsze efekty gdzieś po 3-4 miesiącach będzie widać, może w końcu wrócimy do lata do normalności bo już chyba wszyscy mają dosyć tej sytuacji.

1

@chosenone Z dnia na dzień coraz bardziej obawiam się, że jednak tak różowo nie będzie. Ja wciąż liczę na to, że pandemia naturalnie minie tak jak każde poprzednie w historii ludzkości. Na wiosnę się to może stać

0

@barcelonaLM wiadomo, że to nie będzie wyglądało tak, że mamy szczepione i za 2 dni cudownie. To będzie długi proces a co do samoistnego wygaśnięcia patrzyłbym sceptycznie bo nie widać żeby koronawirus był mocno sezonowy więc ciężko żeby z populacji zniknął. Patrząc na hiszpankę mówi się, że trwała przez rok, ale jak się doczyta to jeszcze dużo osób na nią umierało jeszcze przez kilka lat po prostu to najgorsze minęło po roku. Można zawsze liczyć na jakąś łagodniejszą naturalną mutację.

0

@chosenone Nawet nie chodzi mi o to, że po przysłowiowych dwóch dniach od wdrożenia szczepionki wszystkie obostrzenia znikną. Tylko o plany rządów na czasu post-pandemii. Jeżeli wprowadzą te Covidowe przepustki to to wywoła wielkie niepokoje na całym świecie. Być może brzmi to jak teoria spiskowa, ale mam wrażenie, że do tego to wszystko zmierza. Czas pokaże

0

@chosenone u nas rizpowadzenie ma trwać do lata ,kiedy też spada poziom wirusa:)dobry moment.Myślę że jesień pokaże na ile to działa.Ja widzę w tym jedyną szanse aby odwrócić tą sytuacje bo nie jest to fajne życie warto dać tym szczepionkom szanse.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?