La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

konto usunięte

6

Do dziś mnie trochę śmieszyły te historie z ludźmi, którzy nie mieli zrobionych testów a dzwonili do nich z sanepidu, że mają wynik pozytywny... właśnie do dziś... bo sytuacja przydarzyła się w mojej rodzinie:) Kuzynowi wczoraj skończyła się kwarantanna i zadzwonili do niego, że otrzymał pozytywny wynik testu: ) A test miał robiony tylko jego szwagier z, którym miał kontakt :D nie wiem czy to wynika z ogromnego bałaganu jaki tam panuje ?^^

konto usunięte

2

@ksobi Nikt już nad tym nie panuje. System jest niewydolny.

2

@ksobi Ja znam historię, że ludzie dla beki się podają jako sanepid i przyznają innym kwarantanne :D

konto usunięte

0

@dawidor9 No tu raczej odpada bo oni byli faktycznie na 10 dniowej kwarantannie i telefon dostał kuzyn i tego samego dnia 2 pozostałych członków tej rodziny też dostało telefony, więc wątpię, że to żart :)

1

@ksobi Koleżanka z pracy miała Covid. 9.11 poszła na test 12.11 dostała info, że pozytywny. Sanepid 19.11 dzwonił do niej żeby robić wywiad( gdzie, z kim miała kontakt) 23.11 wróciła do pracy. 24.11 dostajemy info, że firma ma iść na kwarantannę.
Pomijam fakt, że pracodawca też powinien w tej sytuacji powziąć jakieś środki, działania. Morda w kubeł i nikomu ani słowa, jeśli chcesz pracować.
Czekamy jak to się zakończy. Absurd goni absurd.

konto usunięte

0

@ksobi Niestety to jest szara rzeczywistość, chaos i bałagan. Procedury pisane na kolanie oraz brak jakikolwiek rozwiązań informatycznych i systemowych. Pisma o nałożeniu kwarantanny regularnie są u nas wysyłane z min 2 tyg opóźnieniem.
Zresztą nie ma co się dziwić sanepid do tej pory zajmował się badaniem przysłowiowego dżemu a teraz ma nagle do obsługi kilkaset tysięcy osób. Brak centrów masowej wysyłki korespondencji, brak call center, brak systemu informatycznego. Tylko ołówek notesik i telefon. Państwo z dykty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?