La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2065 Culés

0

Na początku roku byłem sceptycznie nastawiony do wirusa. Obecnie najbardziej powala mnie jego szybkość rozprzestrzenia się. Obecnie w pracy wszyscy pracownicy biurowi przechorowali lub są w trakcie choroby, jedna zmarła, 5 osób przechodzi ciężko, czekają na osocze bądź przyjmują sterydy. Na produkcji myślę, że lekką ręką 80% pracowników przechorowało. Praktycznie w każdym dziale 70-80% procent przechorowało. Dochodzą jeszcze kierowcy, których też nie oszczędziło. W mojej najbliższej rodzinie też wszyscy chorowali. W robocie maksymalne środki ostrożności, maty dezynfekcyjne, maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące, automatyczny pomiar temperatury na wejściu, zrobiono tak żeby zmiany się nie nakładały i nie spotykały, rozbite przerwy, dezynfekcja pomieszczeń socjalnych u biurowych przez wyspecjalizowaną firmę itp. - nic to nie dało. Ogólna ilość przypadków w Polsce zmalała, bo się nie robi testów, każdy woli w domu chorować. Zauważyłem, że test robią przeważnie te osoby u których stan jest cięższy, jak masz pozytywny test to wdrażają inne leczenie (antybiotyki), a bez testu nie chcą tak leczyć.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Xwowrak
Duża firma?
Czym się zajmujecie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?