La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

0

Ja osobiście uważam, że stawianie Diego na pierwszym miejscu jest grubą przesadą. Oczywiście umiejętności miał wybitne, ale nie tylko o to chodzi w piłce, jak sam przyznawał żył jak chciał i to w mojej ocenie wyrzuca go nawet z pierwszej trójki. Jest wielu piłkarzy którzy zdobyli więcej w piłce klubowej, reprezentacyjnej czy indywidualnie. Myślę, że gdyby nie był Argentyńczykiem to nie byłoby tego kultu jednostki. Dzięki nałożeniu się kilku sytuacji jak wojna o Falklandy to ręka Boga nie byłaby tak spektakularna i zwycięstwo na mundialu nie wywołałoby takiego uwielbienia. Legenda stworzyła się dzięki latynoskiej gorącej krwi Argentyńczyków i to uwielbienie przejął świat tylko to jest bardziej fenomen niż efekt jakiejś długiej super wybitnej kariery. Gdyby chłop urodził się w Niemczech to byłby zapamiętany jako wielki piłkarz i tyle nikt by teraz nie wychodził na ulice i w pogrzebie nie uczestniczyłoby "pół" kraju.

6

@chosenone Aha, czyli oceniasz to jak dobrym piłkarzem był przez to jak żył prywatnie... xd

0

@AlexDark00 no prywatne życie nie pozwoliło mu wykorzystać swoich umiejętności w 100% procentach, do czego sam w zasadzie przyznawał się mówiąc, że nie mamy oceniać jego stylu życia.

1

@chosenone Ale ty napisałeś, że przez to jakie miał życie prywatne nie powinien być nawet w top3. To jest głupota, bo nawet jakby dziennie walił kilo koksu to i tak będzie 2 najlepszy po Messim i życie prywatne nie ma nic do tego. Bo poziom na top 2/3 prezentował mimo takiego stylu życia.

0

@AlexDark00 To mnie zrozumiałeś bo mi chodziło o to, że przez swoje życie prywatne zniszczył karierę, więc przez to podejście dla mnie wypada z top 3.

konto usunięte

1

@chosenone Maradona w swoim prime mógł być bardziej decydujący niż Messi. Podobna sprawa z Ronaldinho, to ze nie utrzymali poziomu na lata nie umniejsza im umiejetnosci

0

@chosenone Ej no ale przecież Messi kiedyś zapalił jednego papierosa :V dlatego dla mnie nawet do top5 nie wchodzi. XD

0

@MensculinVeB na samym początku napisałem, że nie umniejszam jego umiejętności, ale jeśli ktoś ma niby być najlepszy w historii to jego kariera musi być najlepsza a Diego może umiejętności miał najlepsze, ale karierę poprowadził źle z powodów osobistych zaprzepaścił swoją szanse na bycie największym.

konto usunięte

0

@chosenone Nie dla każdego musi być najlepszym na świecie ten sam
pilkarz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?