La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

4

29.lat temu napisana została piekna w historii jesli chodzi o partie, ktore uzyskaly mandat w polskim Sejmie. 25.11.1991 roku 16 posłów z partii Polska Partia Przyjaciół Piwa weszło do Sejmu. Jednym z nich był Krzysztof Ibisz, zaś liderem całego ugrupowania Janusz Rewiński, znany z roli Siary w Killerze. Partia długo nie przetrwała, gdyż kilka miesiecy pozniej nastapil rozłam na dwie frakcje: Małe i Duże Piwo, a w 1993 całkowicie zakończyła żywot.

Co jak co, ale ludzie głosujacy w 1991 w wyborach parlamentarnych zrobili niezly trolling oddajac glosy na przedstawicieli w.w partii. ;)

konto usunięte

7

@Ojciec5tkidzieci w tamtych czasach wyborów prezydenckich mało nie wygrał człowiek znikąd czyli Staś Stan Tymiński. A prezydentem został człowiek po zawodówce, który się wysłowić w ojczystym języku nie potrafił. Chociaż jak się patrzy na dzisiejsze czasy, to wcale nie jest lepiej.

6

@Guffi w 2010 roku prezydentem została osoba, która jeśli chodzi o sposób wypowiedzi i taktu była zbliżona do wspomnianego przez Ciebie prezydenta z lat 1990 - 1995. ;)

1

@Ojciec5tkidzieci Powinni się zreaktywować w obecnej sytuacji

5

@Ojciec5tkidzieci
Wychodzi, że najwięcej klasy (oprócz sytuacji, gdy nagle nie zachorował) mial Kwaśniewski? Najmniej ma chyba obecny.

1

@pax choroba każdemu się może przytrafić - nawet więcej niż jeden raz ( ;) ), ale wychodzi na to, że chyba Kwaśniewski miał właśnie najwięcej klasy. :)

1

@pax myślę że ofiary stanu wojennego i całego PRL woleli by jednak prezydenta bez klasy byle nie z partii odpowiedzialnej za mordy Polakow

2

@endriuuu2
Wybrali go jednak Polacy w wolnych wyborach. Poza tym rozmawiamy o pewnej klasie i poziomie.

1

@pax okłamywal Polakowi, chlał na grobach bohaterów, brał udział w wielu aferach.
To że wygrał 2x wybory, świadczy o jak Polacy dali się wymanewrować

3

@endriuuu2
Okłamywał jaik każdy polityk, jakby Duda czy Komorowski zawsze mówili prawdę. W jakich wielu aferach brał udział? wymień te wiele afer tak z 10 afer.
To tylko pokazuje jaki poziom polityki mamy, skoro nawet pijący Kwaśniewski (o tym pisałem apropo choroby) jest o klase wyżej od pozostałych.

1

@pax widzę że sporo tu obrońców komunistów:) mam swoje życie ale dobrze pamiętam próbę opchnięcia ruskim rafinerii czy Azotow, przelewy za niewiadomo co od wschodnich odpowiedników, ułaskawienie kasjera lewicy, czy afera Rywina, Orlenu...

1

@endriuuu2
Obrońców komunistów? Jak ktoś napisze nie po twojej mysli to od razu jest obrońcą komunistów? (notabene w Polsce był socjalizm a nie komunizm).
Przyznam że nie wiedziałem, że on stał na czele tych afer. Proszę więc abyś konkretnie napisał rolę Kwaśniewskiego w wymienonych aferach. Co do ułaskawienia, każdy dotychczasowy przeydenty ułaskawiał swoich znajomych czy znajomych rodziny oczywiście jest to naganne, ale Kwaśniewski nie różnił sie tutaj zbytnio od Kaczyńskiego, Dudy, Komorowskiego czy Wałęsy.

0

@pax wybacz jeśli czujesz się urażony. Jestem uczulony na jakiekolwiek próby wybielania komunistów. Za dużo słyszałem o ich przekrętach.
A wracając do ułaskawienia, to Duda ułaskawił ich 20x mniej niż Kwaśniewski.
Nie za bardzo mam czas by odświeżać sobie pamięć i tu pisać o tej gnidzie.
Ps. Mam wujka, nie jestem z tego dumny, dzięki znajomością baronów sld ma duuuuuzy dom. Od tak:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?