La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

3

Wasyl dobry gość :D
- Gdy podpisał z nami kontrakt, poszliśmy na zapoznawczą kolację. Po kilku drinkach zaczęliśmy go podpuszczać i dogadywać. Nie znaliśmy go, wyglądał groźnie, ale nic o nim nie wiedzieliśmy. Wtedy nagle rozbił kieliszek po szampanie i jak gdyby nigdy nic zaczął żuć szkło - powiedział.

Jeszcze inną historię ujawnił Kevin Phillips, który odwiesił buty na kołku w 2014 roku. Pokazuje ona szacunek, jakim Polak cieszył się na Wyspach.

- Mieszkaliśmy w jednej z posiadłości właściciela. David Nugent miał na sobie bardzo drogie buty, którymi lubił się chwalić. "Wasyl" wyrwał mu jednego i wrzucił do rzeki. "Nuge" nie zrobił nic, tylko dlatego, że pomysłodawcą akcji był Marcin. Powiedział: "nieważne, kupię sobie nową parę" - przyznał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?