La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1531 Culés

21

Ale ja lubię jak Messi zamyka japy dzieciakom:] bez urazy dzieciaki. Piękny Griezmann dzisiaj. Taki to jest poziom Barcy i oby co mecz. Obrona z błędami, ale to Ronald niech pracuje nad tym, ja dzisiaj delektuje się tym zwycięstwem i bardzo dobrą gra. Słaby Cou, ale jeszcze ma margines po kontuzji i oby było lepiej.

4

@arasz1819 Nie zgodzę się, że Cou słabo zagrał.

konto usunięte

6

@arasz1819 ale dzieciaki to Ty szanuj, bo kto Ci na marną emeryturę zapracuje?

7

@arasz1819 Akurat Messi nie musi nikomu nic zamykać bo on już dawno udowodnił swoją wartość.Ma ostatnio problemy z równą forma ale to wciąż Messi.

1

@Guffi nasze pokolenie jak sobie emerytury nie odłoży to niestety będzie jadło polbruk, więc tu bym na dzieciaki nie liczył

@Encore No to ja to wiem, ale tutaj hejterow nie brakuje, którzy szukają tylko punkt zaczepienia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?