- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1649 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1649 Culés
12
10 dni ziomeczki i zobaczymy o co tyle szumu. Podejrzewam, że od dzisiaj/jutra sporo rzeczy zacznie się pojawiać, jakieś zwiastuny etc. Kampania marketingowa rusza zaraz na pełnej. A ja mam nadzieje, że będę mieć czas, by 10-go to w ogóle ruszyć :D
@Jakchcesz @YoNoEntiendoNada @tadzik447 @MesQueUnClub_87 @Janas11224 @Shroud @Pawc10 @don'T.R.I.P.e
2
@macio_944 No już muszę powoli wystawiać to co mi zalega na półce i akurat będzie na Cyberpunka, 2 tygodnie się mignie i gra będzie w sklepach i dobrze, bo chcę sobie zagrać w coś porządnego i klimatycznego, na razie trochę po pracy, a tak konkretnie się w nią zapuszczę w okresie świątecznym^^
1
@macio_944 Nie oglądam już nic związanego z Cyberpunkiem i szczerze chce się odciąć od tej całej otoczki, bo zanim zagramy to zobaczymy całą grę. W wywiadzie z prezesem CDP podobno widnieje sugestia zakończenia gry, także ja podziękuję za takie coś :D
Jednak osobiście mam nadzieję, że po takich obsuwach, zapewnieniach, że gra działa bardzo dobrze na każdej platformie nie zobaczymy w dniu premiery pokazu slajdów i złej optymalizacji. Nie wiem jak bardzo musieliby coś zepsuć, tym bardziej, że Cyberpunk jest wolny od zabezpieczeń antypirackich, a każdy wie jak bardzo takie zabezpieczenie zabija wydajność, przykładem są gry Ubisoftu
2
@macio_944 Myślałem, że mój hajp przed premierą RDR 2 był ogromny, ale w porównaniu do tego co jest teraz to było nic :D Czym bliżej tym bardziej jestem jakoś pewny, że się nie zawiodę bo wiem czego oczekuje od tej gry (tzn. nie spodziewam się absolutnej rewolucji w świecie gier wideo ale świetnego rpg-akcji z niesamowicie angażującymi historiami). I jeśli nie będzie oczywiście jakiegoś na maxa skopanego podstawowego elementu który popsuje odbiór, to coś czuje że wsiąknę na długie godziny do Najt siti.