La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

konto usunięte

1

Przeanalizowałem sobie jaki skład powinien być podstawowym i wyszło tak:
Braitwhate
Dembele Griez Messi
Coutinho Pedri
Alba Mingueza Lenglet Dest
Ter Stegen
A waszym zdaniem jak?

6

@Pertezm Nie ma szans na taki skład bo Cou nie wyjdzie jako pivot. A Lenglet nie będzie powołany:)

konto usunięte

0

@PatrykBarca Tak ale byłoby pięknie i mówię o ogólnym.

6

@Pertezm co było podstawą tej analizy?
Skład beznadziejny. 6 ofensywnych zawodników. Żadnego pivota.

4

@Pertezm ale jakiś defensywny pomocnik jednak by się przydał.

konto usunięte

1

@VamosRakieta De Jong jakoś bez formy mógłby wchodzić z ławki :)

0

@Pertezm Bardzo piękny. A na stoperze Busi z De Jongiem....

konto usunięte

0

@bolinho89 Graliśmy podobnie z Ossasuną i ilość goli/asyst.

1

@Pertezm Wszystko ok tylko trzeba zwrócić uwagę na pewne bardzo istotne aspekty, a mianowicie, rola tych dwóch panów stojących na pozycji ŚPD jest przede wszystkim taka, by zabezpieczyć tyły, łatać dziury po graczach ofensywnych, niejednokrotnie muszą ostro powalczyć i wspomagać wolniejszych obrońców, dobry odbiór piłki mile widziany, nie można tam postawić dwóch ofensywnych pomocników tym bardziej, że obrona Coutinho jest na poziomie zerowym, bez pivota to by było samobójstwo.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 No to może out zrobić Dembele.

1

@Pertezm takiego Ivana w formie by tak przytulił ;)

0

@Pertezm Cou i Pedri na śpd, czy ty chcesz sabotować statystyki Matsa ?

1

@Pertezm ok, pod warunkiem ze bedzie to jakis mniej znaczacy rywal (czyt. Taki ktory raczej nam pkt nie zabierze)

0

@Pertezm z Osasuną był De Jong, który pilnował środka pola. Tu wstawiasz dwóch typowo ofensywnych pomocników.
Powtarzam- skład nierealny i beznadziejny

konto usunięte

0

@bolinho89 może twoim zdaniem beznadziejny mamy 5 zawodników na SPO.

0

@Pertezm no pewnie, że moim :) jednak czytając powyższe komentarze to chyba jednak nie tylko moim

konto usunięte

0

@bolinho89 każdy ma prawo do swojego zdania.

0

@Pertezm oczywiście, dlatego uważam że skład jest beznadziejny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?