La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

konto usunięte

0

Czemu większość ludzi boi się akurat pająków? Wiele jest niebezpiecznych stworzeń, ale żaden krokodyl, wąż czy inne dziadostwo nie wywołuje takiego leku u (większości) ludzi jak pająk. Ani żaden inny owad. I to nie jest do końca racjonalny lek, bo mnie osobiście nie uspakaja fakt, że nie jest jadowity albo niegroźny dla ludzi. Jak ten za sławnego zdjęcia z Australii.

https://www.google.com/amp/s/www.dailymail.co.uk/news/article-8992153/amp/Brave-man-allows-massive-huntsman-live-Queensland-house-year.html

konto usunięte

15

@masq Krokodyl raczej nie zaskoczy mi na plecy i nie wejdzie za koszule :D

25

@masq a jak często spotykasz w swoim domu krokodyla czy węża, żeby się go bać?

5

@masq Arachnofobia :D Sam mam i nie potrafię tego wytłumaczyć. Nie tyle co się boję, po prostu ich wygląd mnie tak obrzydza, że dosłownie mnie skręca jak je widzę, nawet na zdjęciach. A to zdjęcie z Australii to jakaś abstrakcja w ogóle, nie mogę na to patrzeć dłużej niż 2 sekundy XD

4

@masq Spróbuj do takiego z ciapem podejść, to jeszcze tego ciapa by Ci zabrał. :D

konto usunięte

1

@Yoshi94 łapałem zaskrońce czy inne padalce. A ten pająk na sam zdjęciu już wzbudza mój lęk.

0

@masq Moja mama na tyle boi się węży że jak tylko zobaczy w TV węża,to zakrywa oczy albo odwraca głowę. Wg mnie to już przesadzone, no ale nie przegadam...

0

@masq Pająk tak w ogóle nie jest owadem, tylko należy do gromady pajęczaków

konto usunięte

0

@damianex10 ok ale np skorpiona się nie boje. Nawet tych jadowitych (o ile są niejadowite :D).

2

@masq Jakby ci do mieszkania wlazł, to byś inaczej gadał :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?