La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 890 Culés

5

Patrząc na obecny Real Madryt i hejt na osobę Zidane'a. Hejt po części słuszny, bo styl jest fatalny i poziom zaangażowania z meczu na mecz jest inny. Natomiast chylę czoła przed Zizou, że on z tak wypaloną kadra. Praktycznie bez Hazarda i Jovica ''nowych transferów'' ugrał mistrzostwo z Realem w poprzednim sezonie. Można mówić, że to słabość Barcy, że sędziowie, ale w tym sezonie dopiero widać z czym się musi męczyć Zidane i z czego szyć i lepić ten Real. Na dziś kolos na glinianych nogach.

konto usunięte

1

@AmigoBlancos Hejt nigdy nie jest słuszny.

0

@AmigoBlancos
a jak oceniasz Barcelonę jako osoba z "wrogiego obozu:)"?

2

@AmigoBlancos U ZZ jest tak, że jest przywiązanie do Madryckich Amigosów i generalnie próba ich odzyskiwania mimo, że Ci piłkarze są już tak wypaleni, że mija się to z celem, patrz Isco, Marcelo, Asensio.

3

ale tak zgadza się wg mnie Real przespał zmianę pokoleniową, brakuje u was potencjału w młodych, bo sorry ale rodrygo, vinicius, jović. odrizola to nie ten poziom

jedynie valverde, odegaard i mendy wg mnie prezentują potencjał i jakośc na poziomie Realu

0

@NeroTFP To prawda. Z drugiej strony ZZ zrobił wiele dla Realu, natomiast to przywiązanie jego do nazwisk to jest coś przez co sam sobie robi pod górkę.

1

@lucca87 Odegaard póki co też przygasł.

0

@Coutinho007 Odegaard z Interem zagrał bardzo dobrze, w poprzednim meczu beton wpuścił go jedynie pod sam koniec to się nie miał jak wykazać.

0

@lucca87
W Barcy brakuje mi gościa, który złapie za jaja środek pola. Takim kimś miał być F. De Jong, ale póki co mnie gość kompletnie nie przekonuje.

0

@AmigoBlancos
wiesz ze kompletnie się z tobą w tej kwestii zgadzam, no prawie

wg mnie De jong może być takim gościem ale potrzebuje partnera, szczególnie w 4-2-3-1 to widać że tam obaj piłkarze muszą być wybiegani i silni
a my nie mamy dla niego partnera - alena, busi ,pijanić - to powinien byc co najwyzej 3-4 wybór

dlatego dla mnie mus to transfer DPŚ - szybkiego wybieganego

już nawet griezmann sie odnajduje jak gra na 10 i duńczyk przy takich piłkarzach coś strzeli

pozdro

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?