- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1492 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1492 Culés
0
Co powiedzieli by współcześni fani o rywalach Muhammada Alego gdyby byli rywalami Władymira Kliczko?
Z dużym przymrużeniem oka.
2
@Kusco15 Archie More: 83kg, 180cm, zaczynał walczyć w kategorii do 64kg. 28kg i 18cm przewagi dla Kliczko? "Chyba jakiś żart, najgorsza era w historii boksu"
Henry Cooper: 84kg, 187cm, rekord 27-8.
"Haha, Kliczko ma szklaną szczękę został znoukatowany przez waciaka i buma. Wygrał przez oszustwo. Nienawidzę tego chi**"
Sonny Liston: "Za co Klitschko dostał title shota? Za pobicie buma Coopera z którym powinien przegrać?", " Po za tym Liston nie jest prawdziwym mistrzem bo tytuł zdobył po gościu ważącym 87kg, który zaczynał walczyć w kategorii 160 funtów", " haha Liston poddał się zanim na dobre zaczęła się walka. Dzisiejsi bokserzy to pipy, Joe Louis walczył 20 rund!".
Floyd Patterson:" Ja prld, dlaczego Kliczko walczy z już pokonanym przez Listona małym i chudym Pattersonem i do tego znokautowanie go zajęło mu 12rd"
George chuvalo:" kto to jest Chuvalo? 34-11 haha, pokonany przez cruisera i przegrał dwie z 3 ostatnich walk. Ta dywizja to żart"
Henry Cooper 2: "śmieszny Wład, 96 to było dla nie go za dużo, więc chcę walczyć z starym junior ciężkim (84kg)"
Brian London:" London powinien wrócić do cruiser. Kliczko nabija sobie rekord walcząc z bumami"
Kark Midlendeberg:" jak ten waciak dostał walkę o mistrzostwo? 30% ko hahaha. Przez pokonanie Ivana preberga (82kg 11-9)"
Cleveland Wiliams:" kaleka z nie sprawną nogą i nerkami, która ledwo chodzi. Ta era jest dnem"
Ernnie Terrell" Kliczko unika puncherow, Terrell to waciak"
Zora Folley" zatkało mnie waciak (40%ko) dostał szansę po pobiciu 3 bumow"
Jerry quary:" zola był za ciężki dla wladymira więc wybrał cruisera którego pobił buma z ujemnym rekordem"
Oscar Bonavena: "Ale odważny Wład tym razem waży więcej niż rywal tylko o 20kg ale ma 18cm przewagi wzrostu. Zresztą kogo pobił Bonavena?"
Joe Frazier: "Haha, pierwszy raz zawalczył z niepokonanym zawodnikem i przegrał w najnudniejszej walce w historii HW, co za nudziarz"
Jimmy Eliza: "Wybrał ogora który zaczynał boksować ważąc 150 funtów, waży 85kg ma 180cm wzrostu i jest waciany"
Buster Mathis: "haha wybrał spaślaka i nie mógł go znoakutować. Kto to ogląda?"
Juergen Blin: "Żałosne, Blin bije jak dziewczynka i do tego jest bumem z cruiser"
Mac Foster: "zasnąłem w połowie walki, bez nokdaunu, bez akcji. Ale waciak"
George Chuvalo: "żałosne znowu walczy z Chuvalo, który obija bumow"
Jerry Quarry: "To jest żałosne. Czy on nie może wybrać kogoś nowego, zamiast nudnych rewanży. Ta era to dno"
Alvin Levis: "Uh, najcięższy znokautowany jego rywal. Jego siła jest jednak tylko trochę powyżej dnia a nie jak myślałem czyli na dnie"
Floyd Patterson 2: "to się robi żałosne. Ciągle rewanże z cruiserami. Niech ktoś go w końcu znokautuję"
Bob Foster: "lol, 80kg. Zaorać dywizję ciężką"
Joe Bugner: "wreszcie opponent który oddaje i ledwo wygrywa decyzja sędziów po bliskiej walce"
Ken Norton: "żałosne. Drugi raz spotkał kogoś przyzwoitego i przegrał"
Ken Norton 2: "Okradli Nortona. Skandal. Najsłabszy mistrz w historii"
Rubi Ludders no comment
Joe Frazier 2: "wygrywa nareszcie bliska decyzją sędziów z ślepym na jedno oko gościem którego wartość już pokazał George Foreman"
George Foreman: " haha Foreman padł ze zmęczenia po 7rd, a żeby wygrać musiał oszukiwać z linami i na dodatek nie chce dać mu rewanżu. Tchórz"
Ron Lyle: "kogo on pokonał? I do tego przegrał z Jimmym Youngiem"
Joe Bugner: "oczywiście znowu Rewanż, nuda i brak nokautu. Najgorsza era w historii boksu"
Joe Frazier: "chciał się poddać z karłem ślepym na oko"
Jean Pierre copman no comment
Jimmy Young: "waciak 20%ko, pobił trzech bumow z rzędu i dostał walkę o pas"
Ken Norton: "znowu dostał prezent od sędziów ze szklarzem. Jestem zmęczony tym"
Alfredo Evangelista: "szklarz a i tak nie mógł go znoakutować. Dobrze że tłum go wygwizdał"
Ernie Shavers: "mały Cruiser ale przynajmniej była jakaś akcja"
Leon Spinks przegrana Alego, dramat i wstyd to tak jakby dzisiaj przegrać z Marcinem Siwym. Dno i wodorosty".
0
@Kusco15 Rozwaliliby go jednym ciosem.
0
@tristan87 ??? Kliczko Alego niewątpliwie.
1
@Kusco15 fajną masz pasję ;)
Joe Frazier: "chciał się poddać z karłem ślepym na oko" zajebisty cytat xD