- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
16
Holenderska Izba Reprezentantów podjęła uchwałę obligującą swój rząd do postawienia Polski przed Trybunałem Sprawiedliwości za naruszenie praworządności.
0
@tobiasson92 Nie wiem dlaczego dla tylu osób podoba się, to zdanie. Dla Was chyba Polska jest zaraz za UE. O patriotyźmie nie będę wspominał.
0
@herbblaugrana coś ci się chłopie miesza nie możemy przyjąć budżetu który jest z całej ue najbardziej korzystny dla nas bo pis z ziobrą i rydzykiem chcą trzepać własne deale i to bezkarnie. W zasadzie tylko ue i ludzie na ulicy starają się na pis wpływać bo niezależnych instytucji które bronią przestrzegania konstytucji która ma chronić obywatela przed zakusami państwa nie ma.Pis to nie jest Polska nie mają większości konstytucyjnej dla swoich zmian czyli wystarczającego poparcia suwerena.Czyli mają autoryrarne zapędy.Senat wydał uchwałę aby budzet przyjęto a polscy przedsiębiorcy powiedzieli ze straty będą na 800mld.Nie jest to racją stanu.Nawet Gowin stwierdził że trzeba wszystko zrobić aby to przyjąć.Nie mówiąc że takie włochy czy hiszpania potrzebują tych pieniedzy.Postawa pisu jest obrzydliwa a wszystko dlatego ze pis z ziobro chcą być bezkarni.Ja się nue identyfikuje z polityka pis i cieszy mnie ze są tacy co chcą aby Polska była krajem demokratycznym.Bo pis idzie w przeciwnym kierunku.
0
@Borneo Po pierwsze jak korzystasz ze źródła TVN, to się nie dziwię i nie mamy o czym pisać, bo też kiedyś to oglądałem i miałem inne poglądy. Po drugie jak wchodziliśmy do UE nie było mowy o łączeniu praworządności z funduszami. Po trzecie Gowin, to żaden głos Zjednoczone Prawicy i wreszcie po czwarte jak podajesz przykład ludzi z ulicy i widzę ten wulgarny język na każdym kroku i jeszcze osoby, które się do tego odnoszą, to zdaję sobie sprawę, że dla takich osób Polska nie jest najważniejsza i one chcą podążać drogą choćby "Europejskiej" Holandii. Nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żebym był za restrykcjami dotykające nie PiS, a Polski. Nie interesuje mnie, że masz inny głos, zachowaj to dla siebie i dalej oglądaj tych swoich ludzi, którzy zachowują się jak bydło na ulicach, mimo, że być ich tam nie powinno ze względu na pandemię. To, że policja pozwala na te protesty, to jest skandal. Może na Polsacie zobaczysz, że protestującym już dawno przestało zależeć tylko na hasłach "aborcyjnych", a chcą bawić się w politykę, skoro takim haczykiem można przyciągnąć/zmanipulować ludzi. Proszę bez odbioru, bo nie spodziewam się niczego konstruktywnego.
0
@herbblaugrana chłopie jakim ty jesteś Polakiem tkzw. patriotą który akceptuje w Polsce brak praworządności!!!!Nie wiem jak ty ale ja pamiętam komunę i wiem co to jest brak praworządności w państwie.Dodam ze posłanka pawlowicz na komisji sprawiedliwości piotrowicza przyznała że przepis który wprowadzają nie jest zgodny z konstytucją ale zagłosuje za nim bo taka jest wola partii.Trzeba powiedzieć że poslowie przysięgają przestrzegania konstytucji a prezydent katolik przysięga na biblie i na boga.
Skąd wiesz ze biorę wiedzę z tvn.Po pierwsze w kwestii ue skończyłem Koźminskuego i zdałem z ue egzamin.Trzeba jasno powiedzieć ze polska konstytucja która pod kontem ue była do wejścia polski zmieniana.Jest jeden zapis polska ma przestrzegać umów zawartych przez polskę.A w umówię z ue jest jasno powiedziane ze prawo ue jest nad prawem danego kraju.Dany kraj może zmienić prawo w obszarze konstytucji.Albo kiedy ma większość z konstytucyjną ale i tak prawo musi być zbieżne z ue inaczej grozi to wyjściem
Dlaczego tak jest bo ue to przepływ towarów, usług i ludzi także dopłatomAby ludziom firmom bylo łatwiej.za nie zeby gnębić polskę.Nikt nie ma z tym problemu tylko pis z ziobro i przyjaciel putina który kupił szczepionkę sputnik orban.Zresztą wszystkie kraje muszą przestrzegac praworzadności a nie pis czy orban i tylko pis z orban mają z tym problem.Trzeba dodać ze polska zmienia prawo i musiała spełnić kryteria ekonomiczne aby wejść do ue.Zrobiła reformę województw aby łatwiej było przyznawać dopłaty bo ue bada jakie jest pkb województwa i od tego uzależnia wielkość dopłaty aby najbiedniejsi dostali najwięcej po to aby wyrównać poziom życia miedzy regionami ale i tak miasta są na tyle silniejsze że szybciej idą w górę.Jesteś chłopie w błędzie i po złej stronie..Jeśli nawet tego nie orzeczytasz to może ktoś przeczyta i twoją dezinformacje nie weźmie pod uwagę bo wynika ona z braku twoje wiedzy rozumienia ue .Co do praworządności w ue ue ma prawo zmieniać swoje prawo i musi nawet bo wchodzą tysiące nowych produktów pomysłów usług jak choćby drony czy samochody autonomiczne i wymaga to zmiany prawa.Jeśli coś nie gra a Polska z tym prawem nie weszła by do ue bo nie spełnia kryteriów ue to jak najbardziej ue ma prawo zmieniać prawa.Zwłaszcza ze taka jest wola większości państw ue.zabsolutnie popieram tu ue.