La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1273 Culés

34

Zgodnie z zasadami FIFA wyjście Wielkiej Brytanii z UE oznacza, że kluby od stycznia nie będą mogły pozyskiwać zagranicznych piłkarzy dopóki nie ukończą oni 18 lat. Nie będzie więcej przypadków Cesca Fabregasa, Gerarda Pique czy Erica Garcii. Tego lata Barça straciła Jurado i Juana Lariosa. Marc Jurado (prawy obrońca, rocznik 2004) tego lata dołączył do Manchesteru United, a Juan Larios (lewy obrońca, także rocznik 2004) związał się z Manchesterem City. Dwa duże talenty. Jurado bardziej mi szkoda, bo moim zdaniem był najbardziej utalentowanym prawym obrońcą w La Masii. Larios także duży potencjał i w poprzednim sezonie grał sporo w Juvenilu B z zawodnikami starszymi od niego. Jego szkoda mniej, bo na lewej stronie mamy Alejandro Balde. Ta informacja da wytchnienie Barcelonie, której co roku kluby z Premier League zabierały utalentowanych piłkarzy. Odetchnie zapewne też wiele innych europejskich klubów. Świetna informacja. W ostatnich latach do Premier League z naszej szkółki przeniosło się wielu piłkarzy. Oprócz wymienionych był jeszcze Adria Bernabe, Joel Lopez, Bobby Adekanye, czy też Xavier Mbuyamba.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 szkoda Mbuyamby i Adekanye

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?