- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1606 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1606 Culés
#Tiki-takaWczorajszy mecz był pierwszym w tym sezonie, w którym Pedri nie pojawił się na boisku. [Sport]
20
No i dobrze, Niech sobie odpocznie i tak ostatnio grał mocno przeciętnie.
1
@Coutinho007 Pan Pedro z i oraz Pan Trinko jak widać jeszcze ze względu na młodość nie potrafią trzymać stabilnej formy. Dostali bardzo dużo minut i prezentowali się na początku bardzo dobrze ale z czasem było coraz słabiej. Koeman to zauważył i powoli redukuje im te minuty.
4
@don'T.R.I.P.e Problem w tym, że Trincão nie dostał od 1 minuty w LL ani 1 meczu ale jak dostał w CL to nie pokazał jeszcze właściwie nic, z kolei Pedri zagrał parę meczów naprawdę dobrych jak ten z Juventusem czy z Getafe ale ostatnio był niewidoczny z Atletico, Dynamo Kijów czy Osasuną i nie nadążał za kolegami bardziej doświadczonymi.
0
To dobrze wrócą i w sobotę znowu wyjazd.Fajnie ze leo Pedri Coutinho i Mats mogą odpocząć będą ciągnąć wózek w sob.
3
I było by fajnie, gdyby to nie był ostatni raz, bo Puig wcale od niego nie odstaje patrząc na ostatnie mecze, a raczej ochłapy.
1
@Coutinho007 No to mówie że jak na takich młodzików to grali bardzo dużo ale im więcej grali tym gorzej więc myśle że dobrze że teraz te minuty troche się skrócą.
1
Wg mnie tu nie chodzi stricte o formę Pedriego co o siły fizyczne. Dzieciak potrzebuje trochę odpocząć, dla niego nawet tydzień odpoczynku może robić dużą różnicę. Jak Koeman dał mu zagrać 45min na SPD to trzeba przyznać że chłopak ma i walkę i szkołę taktyczną najwyższych lotów.
1
Jestem pod wrażeniem Pedriego, nie pamiętam chłopaka, który w tym wieku wchodziłby do dorosłej gry w takim klubie jak Barca i - co najważniejsze - na pozycji rozgrywającego. Skrzydłowi to jeszczem napastnicy też, ale środkowi pomocnicy? Coś niesamowitego, może być z niego prawdziwa gwiazda światowego formatu.