- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1453 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1453 Culés
5
Obejrzałem "Rambo: Ostatnią Krew" i nie mogę powiedzieć, że to film dobry, ale jako kino akcji się w zupełności broni. Było gorzej niż w filmie z 2008 roku. Patrzę jednak na tę produkcję tylko przez pryzmat samej ikonicznosci Johna Rambo i tutaj akurat film jest niezły, ma swój klimat i... jest pełen nihilizmu. Moim zdaniem Rambo to najtragiczniejsza postać w historii kina. Można z tym polemizować, od II części zresztą, poziom kolejnych produkcji spadał, a konto zasilały kolejne Złote Maliny. Jest to nie najgorsze pożegnanie legendy, choć mogło być lepiej. Sly już po prostu nie przeskoczy pewnych scenariuszowych ułomności. Zgrabna historia, dużo krwi, tragizm, w niektórych scenach brak logiki czy dziury w scenariuszu, ale bardzo męskie kino w ostatnich scenach to wynagradza. Dałem z czystym sercem 6/10 mrożąc oczy i nie przywiązując wagi do wielu wad.
1
@BorzyKrzys i tak Rambo juz praktycznie jako dziadek musial w niektorych scenach duzo biegac takze na planie filmowym napewno sporo wysilku w to musial wlozyc zeby sie wszystko dobrze nakrecilo. Mnie tez osobiscie ostatnia czesc w niektorych scenach sie nie podobala ale ze mam sentyment do Ramba to ocenilem 7/10.
0
@BorzyKrzys Też dałem 6/10, w tych filmach nigdy nie chodziło o logikę, a samo spektakularne i brutalne wykańczanie tych przeciwników.