La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

2

Cyberpunk dostał już patcha przedpremierowego do sciągnięcia, ważący 43 gb, a kolejny będzie w dniu premiery. Warto dodać, że sama gra będzie ważyć 72 gb. Chyba tworzą grę od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@4drian0 nigdy tego nie zrozumiem.
Czemu nie mogą gry wydać w marcu przyszłego roku, ale tak żeby ona chodziła wszędzie i była taka jaka miała być

0

@4drian0 mam nadzieję, że ta gra nie okaże się crapem. Dziwnie to wygląda

Komentarz usunięty

0

@4drian0 Przynajmniej widać, że się nie obijali xD

1

@jeyx77x No niestety, grę już tyle razy przekładali, że jakby znowu to zrobili to ludzie zjedli by ich żywcem.

konto usunięte

0

@jeyx77x ludzie czekają na te grę od 2012 lub 2013 roku, a w ciągu ostatniego roku premiera była przekładana więcej razy niż gra ma wielkość liczby w nazwie

2

@jeyx77x Przecież przełożyli premierę już łącznie o całe 8 miesięcy. Płyty trafiły do tłoczni już dawno temu, a zespół pracował dalej nad poprawą gry stąd te patche. I tak teraz większość sprzedaży odbywa się cyfrowo i tak czy siak musisz pobierać całą grę z sieci, przy czym ten patch nie robi różnicy. To też nie tak, że nagle do gry wskoczy dodatkowe 40gb, tylko większość tych nowych plików zastępuje istniejące.

0

@4drian0 ten patch to chyba nie potwierdzone wiadomości.

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?