La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

konto usunięte

3

Ronaldzie proszę Cię o taki skład.
Ter Stegen
Dest Lenglet Mingueza Alba
Pjanic De Jong
Messi Griezzman Dembele
Braithwaite

1

@MaTt_BarcaFan nie po to Cou odpoczywal zeby teraz nie grac

0

@Tomek54321 Nie po to Dembele jest w formie żeby siedzieć na ławce w takim spotkaniu. Pomyśl logicznie - za chwilę i tak gramy z Juve o pietruszkę więc przecież tam Coutinho może śmiało zagrać od początku a Dembele odpocząć. Dzisiaj Coutinho powinien wejść z ławki za Dembele.

0

@MaŁolat o pietruszke ? No tak przeciez mozemy jeszcze z grupy wyjsc na drugim miejscu

0

@Tomek54321 Juventus musi wygrać bodajże co najmniej 2 golami żeby Barca wyszła z 2 miejsca. Chyba nie wierzysz w to że im się to uda na Camp Nou?

0

@MaŁolat niewiem. Obrona od poczatku sezonu za solidna nie jest. A to ze teraz bylo na 0 z tylu to nieznaczy ze zaraz obrona jest lepsza bo jakosc przeciwnika tez nie byla za wysoka

0

@Tomek54321 Owszem ale Juventus też jest raczej w słabej formie i skoro wygraliśmy z nimi u nich na stadionie to u siebie tym bardziej takie szanse mamy a przynajmniej nie sądzę żebyśmy przegrali co najmniej 2 bramkami nawet gdybyśmy mieli zagrać słabo.

0

@MaŁolat po 1 u nich na stadionie nie gral CR bo watpie zeby on byl 3x na spalonym jak Morata. Gdyby CR bylbw miejscu Moraty pewnir z tych 3 spalonych jakie mial Morata, Ronaldo by na spokojnie zdobyl gola. A teraz na CN przyjedzie CR wiec to roznie moze byc.

0

@Tomek54321 Gdyby babka miała wąsy to by była dziadkiem. W Barcelonie za to nie było np. Ter Stegena (czyli kluczowego piłkarza, który często ratował nam dupę z takimi zespołami) oraz Pique. Fakt jest taki że wygraliśmy 0-2 może nie po pięknej grze ale wynik to wynik. Wracając do tematu Coutinho - ja nie mówię żeby wymieniać całą 11 na to spotkanie ale jedną taką zmianę można zrobić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?