La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

5

To nie jest tak, że gramy źle i przegrywamy. My po prostu tracimy te punkty przez własne frajerstwo w obronie, tylko i wyłącznie. Karny z Getafe, babol dzisiaj i z Alaves, wylew Ter Stegena z Atletico. Jak sobie przeanalizujecie te mecze, to my je przegraliśmy na własne życzenie, sami praktycznie strzelając do własnej bramki.

2

@barcelonaLM mozna dodac karnego z Realem.

Dokladnie to nie ma nic wspolnego z poziomem nawet drugiej ligi hiszpanskiej to co wyczyniamy w obronie

3 giga babole w 10 kolejkach to kosmos, do tego glupota w niegroznych sytuacjach, brak skutecznosci

0

@barcelonaLM To ja coś dodam. Była bodajże jedna dwie akcje gdzie szybko wymienili podania. Reszta to długie przyjmowanie piłki gdzie każdy się zastanawiał co ma dalej zrobić. Kolejna sprawa ile było konstruowania akcji gdzie albo jest zagranie za plecy albo krótkie podanie jest za mocne bądź za krótkie? To jest Barcelona? To nie jest przypadek że kolejny mecz wyjazdowy grają piach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?