- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
CLS63AMG
9
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
37
Co do Messiego to jak mozna nie rozumieć tego ze te straty Messiego wynikają z tego ze nikt sie nie pokazuję do gry i nikt nie bierze na siebie ciezaru gry gdy przeciwnik sie ustawi pod swoją bramką? Przecież jak Leo widzi ze przez 5 minut rozgrywamy pilke od jednej strony do drugiej co zawsze konczy sie stratą w bocznych sektorach boiska to bierze piłkę i próbuje zaryzykować jakimś podaniem albo przejść zawodnika by zrobić przewagę. To byl jedyny zawodnik ktory tworzyl jakies zagrożenie i praktycznie zrobił nam bramkę na 1:1. Ale nie lepiej nie patrzeć szerzej na sytuację tylko cisnąć po jedynym zawodniku ktory tworzyl dzisiaj cokolwiek w ofensywie
1
@GeraltzKatalonii Desta też każdy miał w d... nikt mu nie pomagał. Kiwał się podawał do tyłu bo nie było wsparcia albo kończyło się stratą bo był otoczony przez dwóch a nawet trzech
0
@GeraltzKatalonii czy to sarkazm
2
@GeraltzKatalonii patrzeć szerzej? Co to w ogóle ma znaczyć? Z Dynamem i Ferencvárosi wygrali bez Messiego, teraz z Messim przegrali. Wnioski są jasne, wina w 100% leży w Messim! Proste jak budowa cepa.
0
@GeraltzKatalonii 16 poleceń? Ja pierdziu
0
@masa11 A kto powinien być na jego stronie? Messi...
1
@GeraltzKatalonii Ja nie rozumiem kompletnie zamysłu gry i polityki transferowej Barcelony. Oddaliśmy prawdopodobnie najlepszego napastnika na świecie w grze kombinacyjnej, oczywiście z defektami po kontuzjach, lecz rozumiał się z Messim jak nikt i w takich meczach Suarez jest po prostu nieoceniony. Rozumiem przebudowę zespołu, lecz w sytuacji, gdy Koeman de facto nie zmienił stylu gry Barcy(czyli ''granie na messiego''), to powinien naciskać na Barce, aby ci zrobili wszystko aby utrzymać Suareza w zespole.
0
@ZielonySzparag XD No tak bo przeciez dokładnie tak to działa. To dlaczego z Osasuna zagrali dobrze z Messim albo z Celtą w 10 albo z Betisem? Kazdy zespol jest inny a Ferencvaros i Dynamo nawet z beznadziejnym Juventusem nie mogli pkt zdobyc.
3
@GeraltzKatalonii W ogóle ocenianie czegokolwiek przez wzgląd na mecz z drużyną z Węgier to jest po prostu żart.
1
@GeraltzKatalonii Myślałem, ze sarkazm w moim komentarzu był oczywisty.
0
@ZielonySzparag No jednak przy tych komentarzach na La Rambli juz nwm kto zartuje a kto nie. I w twoim kmometarzu naprawdę jest go trochę ciezko wyczuc bo jest sporo ludzi którzy tak własnie sądzą