La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1163 Culés

0

można było sprzedać Messiego rok temu to Bartek sie uniósł honorem, a potem się podał do dymisji. Jak sam Leo powiedział był już myślami poza klubem, a zrobiono z niego niewolnika zostawiając go na siłę w klubie, przy tylu milionach na koncie nie masz zmartwień z pieniędzmi psychika jest najważniejsza, zabrali mu Suareza i przedstawiono projekt ze zlepek gwiazd.
Setki milionów wydane, a drużyna w rozsypce. On już swój wiek ma skończyło się wygrywanie meczów w pojedynkę i skończyła się wielka Barcelona.. niech tu przyjdzie jakiś dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia z nowym zarządem bo utoniemy jak Milan, póki jeszcze jakieś pieniądze generuje ten klub.. ciekawe skąd wyczarują eurosy na przyszłe wypłaty, nie wspominając o transferach. styczeń tuż tuż..

0

@NaFazieHitman Była jakaś oferta? Przecież on chciał odejść za darmo.

0

@mkord byłaby gdyby go wystawili na sprzedaż, chciał odejść.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?