La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1801 Culés

1

Maciej Kot to taki Paweł Brożek skoków. Wieczny talent, który miał przebłyski a tak to nic nie pokazuje. Nie rozumiem ile szans jeszcze musi dostać Kot żeby zrozumieli, że on jest krótko mówiąc przeciętny i tylko blokuje miejsce w kadrze.

konto usunięte

0

@swiergol2 A komu on to miejsce blokuje? Bo na PŚ to w tym sezonie raczej nie będzie jeździł, a PK to jak najbardziej jego poziom.

0

@swiergol2 a co on ma robić według ciebie?

0

@piotrek1315 A co mnie obchodzi co on ma robić? To on jedyny skacze? Niech skacze, ale nie w PŚ skoro inni są lepsi. Od lat jest gadane, że Kot szuka formy. Ja nie mam wiecej cierpliwości do niego.

1

@swiergol2 Pawel Brozek jest jednym z najlepszych strzelcow w historii Ekstraklasy, wiec troche szacunku moze.

0

@pawelfcb2010 Chociaż by tym zawodnikom, którzy w Niżnym skaczą od niego lepiej a nie dostawali tylu szans co on. Mam nadzieję, że w PŚ będzie nasza trójka i Zniszczoł, Wąsek czy nawet Pilch. To moje subiektywne zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać, ale Kot jak dla mnie jest po prostu słaby.

0

@YoNoEntiendoNada Ligi estońska, Wysp Owczych czy Gibraltaru też mają swoich najlepszych strzelców w historii, ale nie świadczy to o ich wysokim poziomie :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?