- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2146 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2146 Culés
8
Śpieszę z wyjaśnieniami w kontekście tego czemu mecz PSG z Turkami został przerwany.
Mianowicie sędzia techniczny komunikując się z arbitrem głównym użył słowa "negru" w kontekście jednego z zawodników Basaksehiru (najprawdopodobniej w odniesieniu do Demba Ba),który dostał czerwoną kartkę poza boiskiem. Jako, że team sędziowski jest z Rumunii i z rumuńskiego to słowo oznacza "czarny" powstało wielkie oburzenie. W rezultacie Turcy zeszli z boiska, a w ślad za nimi Paryżanie. Dodam tylko, iż słowo to z rumuńskiego nie ma obraźliwego charakteru.
Przecież to jest kur... jakaś szopka, w którą trudno uwierzyć. Dajcie palec to utną wam całą rękę...
https://www.meczyki.pl/newsy/wielki-skandal-w-meczu-psg-sedzia-techniczny-oskarzony-o-rasizm-pilkarze-opuscili-boisko-wideo/156487-n
0
@Kurkmen tylko po co sędzia używa rumuńskiego słowa sędziując mecz pomiędzy francuzami i turkami? :)
1
@Kurkmen
Spokojnie, jeszcze 5-10 i nie będzie sportu, albo będą grali sami czarni :)
2
@Striker jak sędziowie są z rumunii to co w tym dziwnego?
1
@Striker użył, żeby przekazać informacje, który z piłkarzy ma zostać ukarany kartką. Jako, że jak widać znają rumuński i są z Rumunii to czemu mieliby np. porozumiewać się po francusku?
1
@Kurkmen W politycznej poprawności użycie słowo czarny na czarnego nie jest rasistowskie w języku angielskim patrząc na BLM. Ale w romuńskim już jest rasistowskie, paranoja
0
@Kurkmen Zwracam honor, chyba mnie mecz troche uśpił jednak za mocno bo nie doczytałem że to w rozmowie między arbitrami było :)
1
@Striker nie no do zawodnika bezpośrednio nie powiedział. Myślałem właśnie też, że poszło to bezpośrednio, ale to tylko wewnętrzna komunikacja, którą jak widać ktoś podsłuchał.