La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

0

Powiedzmy sobie szczerze, w dzisiejszej piłce nie da się grać bez 9. A w formacji 4-2-3-1 to już w ogóle. Do tego dodajmy sobie granie na maksymalnie jednego skrzydłowego i gra wygląda jak wygląda. W większości naszych akcji jak Messi przejmuje piłkę w okolicy środka boiska to żaden nasz piłkarz nie jest wysunięty. W większości spotkań Koeman wychodzi z trzema 10. Trzema! Efekt jest taki, że robi się tłok w środku i nie mamy nikogo w polu karnym i na skrzydłach z wyjątkiem prostolinijnego Alby. Poprzednie kilka meczów pokazało, że Griezmann mając przy sobie klasyczną 9 wygląda znacznie bardziej. Czy ktoś dzisiaj widzi Francuza? Jeśli nie chcemy przerżnąć tego meczu to na drugą połowę De la Fuente za Pedriego i Braithawait za Griezmanna lub Trincao. Jeśli schodzi Trincao to wtedy Messiego ograniczyć trochę do prawego skrzydła. Później wpuściłbym Puiga i Alenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?