La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

0

Swoją drogą naprawdę dziwie się niektórym zawodnikom, że po tak zlanym tyłku w ostatnich latach Oni nie potrafią po prostu wykazać większego zaangażowania i agresji. Powtarzam: to są już mentalne przegrywy, niestety. Im szybciej odejdzie Busquets, Pique, chyba nawet sam Messi to tym lepiej. Nawet chyba Albę bym tam dał. Mam dość starych twarzy, którzy doświadczyli aż tylu upokorzeń i wciąż nie mogą się zmobilizować by chociaż wykazać większą agresję w walce o dobry wynik.

0

@macio_944 No dobra, ale w tym meczu gra tylko jeden z tych co wymieniłeś. A reszta to co ma do zlanych tyłków sprzed lat?

0

@Striker To, że taka gra jest niezależnie od składu, więc tutaj mówię o ogóle w ostatnich latach. A reszta? Brak zgrania, nietrafione transfery i dublowanie się pozycji.

0

@macio_944 Nowi zawodnicy też nie wykazują jakiegoś charakteru. Patrząc na mowę ciała De Jonga można dostać depresji, Pjanic sie porusza jakby taczke ciągnął, młodziaki typu Pedri czy Dest jeszcze nie dorośli do ciągnięcia gry. W całej kadrze nie ma nikogo z charakterem, może oprócz Ter Stegena.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?