La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

4

W tym sezonie jest mało rzeczy, które nam wychodzą, a co najgorsze wszystkie negatywne rzeczy skumulowały się w tym samym momencie: od kontuzji piłkarzy, po mocno wahającą się formę piłkarzy, głupie błędy indywidualne, bardzo słaba skuteczność i co więcej, Koeman swoimi niektórymi decyzjami też nie pomaga, a wręcz przeciwnie: szkodzi. Jak nie idzie to nie idzie. Ciężko oczekiwać, że do wyborów coś się zmieni.

0

@BarcaInfo A co ma się zmienić po wyborach do lata? Przecież nikt konkretny nie przyjdzie, trener się nie zmieni. Trzeba liczyć na to, że Koeman zacznie wyciągać wnioski i korzystać z tego co ma. A przede wszystkim, że gracze defensywni się ogarną.

1

@Granto Jeśli nasza gra się nie poprawi to Koeman poleci po wyborach. To jest pewne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?