La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1481 Culés

konto usunięte

0

0

@Dani13 ale Ty jesteś xD

konto usunięte

0

@DonAndrzejos pisałem duzo przed sezonem ze bedzie dupa z tego. Błędem jest pobycie się suareza. Jak pisałem ze od piuqa zaczynałbym sklad każdy miał beke a dzis każdy pisze puiq do pierwszego składu hehe

0

@Dani13 Tak przedłóżmy umowy ze wszystkimi i niech grają do 40 bo przecież od 5 lat dominujemy w LM

konto usunięte

0

@Gall nie ze wszystkimi ale taki suarez a busqets nie są najbardziej winni. Obejrzyj sobie z kim oni grali 8 lat temu a z kim grali od kilku sezonow

0

@Dani13 Suarez ostatnie 3 lata się w LM kompromitował dla tych legendarnych na LR 20 bramek w sezonie nie opłaca się go utrzymywać. Busquets to mój ulubiony z grających zawodnik co nie zmienia faktu że od 26 roku życia się nie rozwija ostatnie lata to już duży spadek formy.

Osiem lat temu to mieliśmy wybitny specyficzny skad w większości wychowany, nie ma zawodników podobnych do Xaviego i Iniesty na wysokim poziomie z zamiennikami problem że nikt ich nie sprzeda. Nie ma na rynku zawodnika pokroju Alvesa, podobnie ma się ze środkiem obrony. W piłce są cykle w barcelonie przespano moment by wymienić ważnych zawodników i dokupić nowe pasujące w praktyce ogniwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?