- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1498 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1498 Culés
0
Nie jestem jestem zwolennikiem teorii spiskowych, antyszczepionkowcem itp.
Ale pandemia strachu jaką wywołano przez tę chorobę to jest masakra. Bez chorób współistniejących procent umieralności jest jeśli się nie mylę na poziomie grypy. Kto się nie zaszczepi to ma nie mieć wstępu na pokład samolotu, mieć obostrzenia sanitarne. To jest chore.
Na koniec mała teza. Mózg jest potężnym organem. Strach obniża odporność. Przechodziłem grypę i powiem szczerze - nie wiem czy bym ją przeżył, gdyby koło mnie stało 4 kolesi w białych kostiumach z przyłbicami, maseczkami, dezynfekujących nawet rękawiczki. Tak wiem na grypę jest szczepionka, ot małe porównanie.
Niestety sytuacja na świecie jest rodem z teorii spiskowych.
Co do szczepionek na wirusa dziki wyjaśnił moim zdaniem. Wiadome jest, że ktoś musi na tym zarobić.
2
@Majkel34 Bez sensu jest argumentacja, że bez chorób współistniejących to ten wirus...
Prawda jest taka, że nawet z tymi chorobami ludzie gdyby nie złapali covida to by żyli. Jedni miesiąc-dwa, inni rok, a jeszcze inni długie lata.
0
@mkord Bardzo sensowna. Gdybym dostał mocnej grypy będąc w przypuśćmy 3 stadium raka to bym zmarł szybciej. No i co z tego? Zmarłem z powodu licznych chorób i tyle.
Sam covid-19 zdecydowana większość ludzi przechodzi bezobjawowo. Umiera na sam covid bardzo ale to bardzo mała ilość osób. Panika i obostrzenia sanitarne są niewspółmierne do zagrożenia.
5
@Majkel34 kazdy jakieś zdanie ma, ale wszystko się zmienia w momencie gdy sam to przejdziesz albo masz kontakty w szpitalu gdzie wiesz co się dzieje.
Ja przeszedłem i to i znam ludzi ze szpitala i wiem co się dzieje. Czy robimy dobrze? I my nie i rząd nie.
Bo Wietnam potrafił się zjednoczyć i zwalczyć pandemię, my potrafimy drżeć pizdę i szukać domniemanej wolności. Stać nas na lepszej jakości maseczki, wystarczy tylko ich używać z głową i trzeba było wspólnie tego przestrzegać.
Wymagany od rządu złotych środków, ale w lipcu i sierpniu się po imprezach chodziło
0
@Majkel34 Jakoś ta mocna grypa nie rozłożyła służby zdrowia w Europie przez tyle lat.
3
@Majkel34 "Nie jestem jestem zwolennikiem teorii spiskowych"
Jesteś :) nie oszukuj się :)
Jadę motorem 250/h, hamulce przestały działać... wyrąbałem w ścianę. Co z tego że hamulce przestały działać jeżdżąc z taką prędkością i tak kiedyś bym się wyrąbał a i przecież umarłem od uderzenia w ścianę a nie przez nie działające hamulce :)
Super logika.
0
@zenoowity Jazda na motorze i choroba - same thing.