- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1569 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1569 Culés
3
Jej już nie da się czytać tego lamentu jaka to Barca jest słaba i niech się uczy od Realu haha. Putki graja slabo jak i my . Jedyny plus że sezonowcy znajdą sobie nowe drużyny bo Barcelona takich kibiców nie potrzebuje !!!
17
@Bartosz85 Najważniejsze że Legi nie kibicujemy
3
@Bartosz85 Brawo, nic dodać, nic ująć :)
To trochę jak tłumaczenie niektórych rodziców: "No dobra, Kowalski też się słabo uczy, ma dużo uwag i słabe oceny, ale on przynajmniej wynosi śmieci!".
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
1
@Encore pozamiatane
0
@Encore Lepsze szczere kibicowanie Legii niż bycie kibicem Barcy na pół etatu.
0
@FC1899Barca ojej już nie płacz i spójrz w tabele na którym jest miejscu buahaha
0
@LuisSalvano dokładnie tak :)
0
@DaPi ehe razem z twoją no wiesz .....
0
@Bartosz85 Jeśli sezon-owcy kupują koszulki gadżety itp. to FC Barcelona potrzebuje ich jak nigdy dotąd.
0
@Encore że ty nie kibicujesz to mnie nie obchodzi xddd
1
@Bartosz85 Ale on stanął w Twojej obronie lol xD W sensie Luis
0
Dziewczyny chyba wkurzeni że putki wygrywają to na Legie cisną buahahaha
0
@Bartosz85 Haha, co za mózg z ciebie. Staję po twojej stronie i przyznaję ci rację, a ty przez brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, atakujesz mnie... Później nie dziw się, że będą bekę z ciebie mieć.
Byłem 4 razy, mam dziarę Barcy i sporo koszulek / gadżetów. Zatkało? Czy jeszcze jakieś pytania masz?
0
@Mario96w Cóż, jednak Legionista to Legionista. A myślałem, że ten jest inny :D
0
@Mario96w już poprawione. Ale ja nie potrzebuję obrońców. A najbardziej śmieszni są ci co jadą na Legie bo są sfrustrowani że realik prowadzi heje
0
@LuisSalvano ale czemu miało zatkać? To że źle przeczytałem to nic nie znaczy . Jeśli masz problem z Legią to sobie mniej . Póki co to ja mam beke
0
@Bartosz85 Mi Legia wisi i powiewa. Nie traktuję polskiej piłki nożnej poważnie. Nie wiem w jakim celu pytałeś mnie o to, na ilu meczach byłem.
0
@LuisSalvano poprostu źle przeczytałem twój komentarz luzzz pracuje i dlatego
1
@LuisSalvano za dziare Barcelony szanuję
0
@LuisSalvano ale nie rozumiem po co ludzie tu cisną mi po Legi . Widziałem to już kilka osób którzy kibicują Polskim drużyną i nawet z jednym normalnie pisałem na luzie. A takie pizdeczki internetowe co cisną tylko mnie smieszą
0
@Bartosz85 Też nie rozumiem przytaczania innych drużyn w sytuacji, kiedy nie ma to nic do rzeczy. I tak jak napisałem. Moim zdaniem lepiej kibicować SZCZERZE nawet jakiejś egzotycznej, azjatyckiej, nieznanej drużynie niż być kibicem Barcy (czy innego topowego klubu) na pół etatu. A takich na tej stronie mamy pełno.
0
@LuisSalvano dokładnie sie zgadzam . Piona