La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1375 Culés

19

Skakał Morawiecki, skakał Kaczyński, szantażował ich Zioberek i wszyscy dostali klapsa po dupie i spać. Po raz kolejny wychodzi Polska na takiego buraka co z butami w gnoju włazi do chaty i zaczyna dokazywać. Oczywiście wcześniej odpowiednio podwędzony Harnasiem. Holecka z Kurskim się nagimnastykują żeby to w sukces obrócić, ale Janusz Polak gotowy już na przyjęcie dziennej dawki "najprawdziwszych faktów autentycznych" z TVP.

0

@arasz1819 To wysłuchałeś w TVN? Rzeczywiście gdyby tylko TVP takie było :)

6

@herbblaugrana smutne, ze znasz tylko te 2 źródła :]

0

@arasz1819 Dowiedziałem się tego akurat z Polsat News i głównie z rozmową gościa wydarzeń Kwaśniewskiego, także takie Twoje gadanie słowo przeciw słowu :) Nie sugeruję się zagranicznymi mediami, dlatego zapytałem co mówią w TVN ale nie raczyłeś odpowiedzieć. Czego oczekiwałeś po dzisiejszym spotkaniu w Brukseli napisz proszę, "Polaku"?

2

@herbblaugrana a czy to co napisałem brzmiało jak przekaz z telewizji? Nie, to było moje zdanie na podstawie tego co czytam. Kwaśniewski tez chyba nie uznał tego jako sukces rządzących czy się mylę?

0

@arasz1819 Nie określił jako sukces ale powiedział, że mamy powody do zadowolenia a na kolejne pytanie dotyczące opozycji odpowiedział, że będą musieli coś wymyślić. To chyba jakieś argumenty na Twoje słowa mam i jeszcze brak odpowiedzi na moje pytania. Tyle w temacie.

2

@herbblaugrana chyba się nie rozumiemy. Podowdy do zadowolenia to mamy my, zwykli ludzie. I zapewne o to chodziło Kwaśniewskiemu. To o co walczył Kaczyński to było na szkodę własnego kraju wiec ich porażka to sukces zwykłych ludzi. Tyle.

0

@arasz1819 Przeczytałem Twoją interpretację. Ale nie widziałem odpowiedzi na moje pytania, więc się nie rozumiemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?