- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1727 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1727 Culés
2
Chciałem sobie zrobić duży tatuaż na przedramieniu i tak się zastanawiam jak przebiega gojenie. Czy możliwa jest praca fizyczna z takim świeżym tatuażem czy trzeba raczej wziac wolne?czy na taki świeży tatuaż można nałożyć sobie jakiś ochraniacz żeby nie odnieść żadnych obrażeń typu otarcia itp?
1
@busquets5 długonogi troche przypakował i już na łapie chce tatuaż robić XD
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Moriarty 29 siedzi na pompie, casemiro będzie składany w następnym klasyku
1
@busquets5 Jeśli się pocisz w pracy lub możesz mieć kontakt z brudem itp to lepiej wziąć wolne na krótki okres. Tak samo możesz go uszkodzić przy otarciach itp Lepiej się będzie goił bez żadnych ochraniaczy. To może tylko podrażniać ranę i narobić problemów. Lepiej zostać w domu dzień lub dwa no a jeśli faktycznie będzie duży to i kilka dni.
0
@Szreko to trochę komplikuje sprawę, dzięki :/
0
@busquets5 Ja robiłem w lecie na przedramieniu, pracuję w gastronomii, więc mam kontakt z temperaturą i brudem, pierwszy dzień miałem folie założoną, potem już tylko lekko przemywałem letnią wodą i smarowałem bepanthenolem baby i wszystko się ładnie goiło, tusz się nie wylewał ani nic takiego. Widocznie zależy od człowieka ;)
0
@busquets5 Jeśli miałbyś jakieś pytania to pisz na priv. Moja kobieta jest tatuażystką więc trochę wiem.