La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

29

Wiecie co różni białych od Barcelony na ten moment ? Oni tam wszyscy pomimo że grają czesto ujowo to sie mega starają. Nasi bardzo często wyglądają jakby obs .... zbroje i mieli finelnie wyebane lub byli obrażeni że przeciwnik lepszy. Cała reszta - staktyki taktyki sryki i inne pierdy to tłumaczenia ich indiolencji piłkarskiej.

1

@sokot No i klepanko na stojaka do najbliższego i Messiego bijąc głową w mur.

2

@sokot jedyne co różni ich od nas to to że oni mają drużynę, tak jak Liverpool, City, Bayern, psy, itp.. A u nas drużyna wygląda tak. Mam pilke, gdzie jest Messi??

0

@natanvip jak zwał tak zwał - można to i nazwać tak jak ty mówisz dla kibica Barcelony to męczarnie patrzeć jak ich zespół ma w 4 literach prawdziwą walke i zachowuje się jak laleczki z przeceny - tym bardziej że znienawidzony rywal zachowuje się dokładnie odwrotnie.

3

@sokot
Dokładnie, ja zawsze będę mówił, ze taktyki, formacje itp to jest pic na wodę, najwazniejsze jest jak piłkarze grają, a w Barcelonie 75% meczy jest grane w chodzonego.

0

@ObiektywnyKibic121 Ja powiem Ci że mam dość już tych gwiazdeczek do tego stopnia że jeśli miałby do nas przyjśc taki Ramos czy Casemiro i walczyć jak w Realu za Barcelone to kochałbym ich jak keidyś Puyola. kurde dotarcie do serca kibica jest proste ale jednk tak trudne dla tych tłustych kotów. Teraz to ja kibicuje Pedriemu, Fatiemu, Destowi - Trincao (bo jeszcze ma szanse) i ogóleni młodym - nie wierze już w żadnego starucha który u nas kupony odcina. A ostaniom akcją ze starych czasów Alba-Messi którą jarają sie komemntatorzy jak mantrą już wymiotuje - mimo że naprawde była fajna. Dlatego bo nic poza tym nie potrafją już stworzyć.

2

@sokot
U nas nie ma charakteru, u nas są techniczni zawodnicy i tylko techniczni, reszta leży. Siła, długie bieganie, szybkie bieganie nie istnieje. Ja już tez straciłem wiarę, oglądam dlatego ze grają młodzi.

Ja najbardziej liczę na Puiga, dla mnie gość to jest genialny piłkarz, ale Dest, Fati, Pedri ostatnio nawet Mingueza dają mega dużo radości. Czekam na jutro jak bardzo, bo po konferencji Koemana jest duża szansa na Puiga w 1 składzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?