La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1207 Culés

2

Kolego od straconego złota nadal uważasz, że mieliśmy jakiekolwiek szanse z Niemcami? Jedyna szansa to była powalczyć z Norwegami, ale Niemcy dziś poza naszym zasięgiem nawet jakby Kamil w pierwszej skoczył tak jak w drugiej serii

konto usunięte

0

@ShinobiQWE Otóż to. Tym bardziej, że skok z drugiej serii Kamila, to w zasadzie te same skoki, co oddawał w konkursie indywidualnym.

0

@ShinobiQWE Oczywiście że była szansa. Zawsze mógł któryś z Niemców zepsuć itd. Kubacki też kiedyś "nie miał szans " na złoto na MŚ po pierwszej serii.

0

@kamilop Jakbyś oglądał uważnie konkursy indywidualne to byś wiedział, że tam żaden Niemiec nie zawalił skoku i każdy skakał na swoim aktualnym poziomie.
Za to Stoch i Kubacki zawalili po jednym skoku więc dziś nie stało się nic nadzwyczajnego.

A złoto Kubackiego było w konkursie kompletnie wywróconym przez fatalne warunki . Dziś jest bardzo stabilnie i dlatego "cuda" się nie dzieją.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?