La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

7

Były premier oraz były przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk odniósł się do kwestii politycznego zaangażowania policji do ochrony domu Jarosława Kaczyńskiego. Obecny przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej przypomniał o zgoła odmiennym podejściu do wykorzystywania policji przez władze w trakcie jego rządów.


konto usunięte

17

@Chakalaka Nie no znowu ty z tym Tuskiem ile można

7

@19cukier48
Można, można. Nawet trzeba!

konto usunięte

21

@Chakalaka Z całym szacunkiem, ale te Twoje posty dotyczące Tuska i opisy czuć na kilometr prowokacją. :D Tylko robisz to w taki sposób, żeby nie można Ci było niczego zarzucić, bo w sumie nie ma w nich nic złego. A tak naprawdę chcesz wkurzyć jego przeciwników. :)

konto usunięte

2

@19cukier48
Jak najwiecej .To nawet konieczność.

1

@MarioVeB!
Nic dodać, nic ująć. Popieram!

konto usunięte

15

@Chakalaka czy on się chwali, że jego za jego rządów był mniejsze strajki? To jakby się chwalić, że się jest mniej głupim np. xD Chłop dalej nie oferuje nic poza obsmarowywaniem obecnego rządu.

konto usunięte

0

@Chakalaka Powinno być ,,(...) do ochrony domu obecnego prezesa Prawa i Sprawiedliwości, byłego premiera, brata tragicznie zmarłego prezydenta w katastrofie Smoleńskiej, wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego".

0

@Chakalaka widać że kibice pisiorow grzeczniejsi niż lemingi;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?