La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1669 Culés

2

Dobra, 3 godzinki w cyberze juz za mną, stan techniczny i optymalizacja gry jest daleka od ideału ale fabula, swiat, postacie to jeden wielki majstersztyk. Szkoda, że technikalia zasłaniają niektórym obraz na naprawdę świetna grę

0

@marcin62 bo to niedopracowana gra. Sam mam za soba 6h i tak zabugowanej gry jeszcze nie widzialem.

1

@koksik2700 no ja bugów jeszcze nie spotkałem, raz czy dwa tylko jakiś npc nie zdazyl się doczytać tak to problemy z fpsami ale gram na ps4 wiec xD

0

@marcin62 mi się mega podoba, po prostu pochłonął mnie ten świat. Bugi są, ale to kwestia czasu i będzie naprawione, a fabuła i świat na najwyższym poziomie :D

0

@marcin62tez gram na ps4 i wywalilo mnie na 6h juz na pewno wiecej niz 20x. Nie wspomne o innych rzeczach. :P

0

@koksik2700 nie wiem od czego to jest zależne, mi ani razu gry jeszcze nie wywaliło xd

0

@marcin62 ja mimo to gram. Zauwazylem, ze im dluzej trwa sesja. Tym lepiej jakby gra chodzi. Jednak tak zabugowanej gry jeszcze nie widzialem. A nie jestem hejtem redow. Kolekcjonerke w domu mam. To jednak dali dupy po calosci z ta premiera. Produkt ma dzialac na ps4, bo i tak jest na pudelku. Wiec nie rozumiem obrony studia, ze slaby sprzet...jednak wierze, ze dobrze zalataja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?