La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1987 Culés

7

Ciężko po takim meczu ocenić de Jonga i Messiego. Frenkie z jednej strony dużo biegał i grał w ataku dużo wyżej niż zwykle, dużo kluczowych podań i wyjśc z piłką, do tego asysta, jednak kilka niepotrzebnych holowań z piłką, każda piłka na 4-5 kontaktów co spowalniało grę. Do tego w obronie prawie zawsze źle ustawiony, spóźnione powroty i odpuszcanie 'swoich graczy" wide akcja 100% z pierwszej połowy (truchtanie w obronie) w drugiej strata na własnej połowie i groźna akcja Levante plus akcja z 93 minuty i strzał z ręką Umtitiego, strzał gracza ktorego odpuścil Frenkie. ambicji nie sposób mu odmówić, ale taktycznie gra jak wolny elektron zarówno w ataku ale co gorsze w obronie. Ogólnie duzo plusów ale i duzo minusow.
Messi starał się szarpał, strzelił bramke, ale do tego dużo strat a co stanowi dużą ujme to nie tyle bardzo źle wykonywane rzuty wolne co brak podań w tempo, słabe czytanie ruchu kolegow co go zawsze stawiało na piedestał (vide sytuacja z końcówki i brak podania do Pedriego). Podobnie jak Holender jest za co wyróżnic i za co skrytykować.
Jednak co na ich temat w tym spotkaniu mozna powiedzić, to że byli widoczni.

0

@pax w punkt. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?