- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 849 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 849 Culés
15
Oglądałem mecz 1 okiem. Kuman całkowicie się zgubił w tym co robi. Wiadomo było że Levante będzie się murować i czekać na kontrę.. Po jaką cholerę ten Busi jako 2 pivot? Nie dość że nic nie gra to nie zdąży pobiec do takiej kontry- Pjanić siedzi wkurzony. Kuman się uparł i będzie się tego trzymał i grał praktycznie 14 zawodnikami i będzie wchodził Pedri>Trinkao>Pjanić>Alena> Puig w tym sezonie chyba nie wejdzie nawet że jest najlepszym pomocnikiem na ten moment. Taktyka? To samo co od kilku spotkań Messi jedzie sam sobie, Grizz biega nie wiadomo po co, Cou szuka kogoś do rozegrania, Brajtłajt sam na 9, Dest nawet że gra dobrze to sam zostaje na prawej jedynie trochę ,,używamy" Alby. Tak jakby nauczyciel rzucł piłkę na wf i grajcie sobie. Atmosfery brak bo Messi ciągle chodzi wkurzony nawet jak przy cieszynce Antek dostał tego plaskacza czy komuś wypłacił to też było widać nerwy.
Jak na początku tych 2 pivotów się jeszcze jakoś sprawdzało teraz jest totalny chaos, znowu wkradło się że strzelamy bramkę i oddajemy piłkę Levante zamiast ich dobić.. Znowu wracamy do Valverdyzmu z tym że było wiadomo że on posadzi puszczę w środku pola i się z każdym tłukliśmy tak teraz możemy bić głową w ścianę 3 spotkanie a może nam wyjść Osasuna że wyjdzie kilka akcji. Nie daj boże kogoś mocniejszego typu Atleti Real Juve a kogoś dzisiaj wylosujemy..
Suma sumarum Kuman po meczu że jest zadowolony ze spotkania wszystko pięknie uj że przedostatnia drużyna w sumie mogli dostać karnego na koniec i mogła być kolejna wtopa i 12 miejsce w tabeli.. Jak według Kumana wszystko jest tak cudownie to on tu nie ma czego szukać nowy zarząd nowy trener nowe rozdanie bo na naszą grę się nie da patrzeć.
0
@jedrek7000 Za Valverde graliśmy obronę częsrochowy, za Setiena jak byśmy orali pole starą kobyłą, obecnie gramy i jedno i drugie..
0
@jedrek7000 na prawdę ludzie nie wiem czego Wy oczekujecie od trenera. Chyba zapominacie w jakiej sytuacji kadrowej znajduje się Barca. Dwóch najlepszych skrzydłowych, a może nawet zawodników, jest kontuzjowanych. Leo chyba nigdy nie był w takim dołku. Pique który jednak jest najlepszym ŚO Barcy kontuzja, na PO 19latek który nawet zmiennika nie ma. O pomocnikach nawet się nie wypowiem bo szkoda czasu. No i Brajt na 9, mimo całej sympatii do Duńczyka to jednak umówmy się że on do Barcy nigdy nie powinien trafić. Choć w sumie patrząc po miejsce w tabeli to jednak Barca to jego poziom, ligowy średniak.
0
@Yoshi94 Trzeba było mieć mózg i nie wyrzucać Suareza z klubu jak się nie ma nikogo na zastępstwo(Panie Kuman). A jak już się go wypychało na siłę przy tym Vidala Rakietę to zarobić na nich chociaż 20 baniek na tego Garcię z City..
0
@jedrek7000 Garcia nie jest zawodnikiem na pierwszy skład. On popełnia więcej błędów niż Lenglet teraz.
Nikt też nie dawał nic za zawodników których wymieniłeś, a z kontraktów trzeba było zejść. Jeśli nie ich to kogo byś oddał? Antka i Dembele? Czy Leo?